Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Knižní tipy: 5 novinek, které by si každá žena měla přečíst

Tentokrát jsme pro vás připravili takový čistě dámský výběr, ze kterého si jistě každá z vás vybere:) Pro ty co rády vaří kuchařka, kterou všichni v redakci naprosto zbožňujeme. Pro milovnice francouzského šarmu vyšlo pokračování Madame Chic. Ty, co se rády od srdce zasmějí, se jistě pobaví u Deníku fejsbukové matky. Potřebujete si jen oddychnout u dobré beletrie? Pak rozhodně neuděláte chybu, pokud sáhnete po nové knéžce od Sandry Brown či Jojo Moyesové.

Deník fejsbukové matky
1141-denik-fejsbukove-249
1141-denik-fejsbukove-249
Deník fejsbukové matky

autor: Lucie Nachtigallová
Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je totiž poskládaná ze statusů. Napsala je jedna "obyčejná" matka, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat.


vydal: Omega
cena: 249 Kč

 

S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den
9788020440167
9788020440167
S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den

autor: Jennifer L. Scottová
V této nádherně ilustrované, praktické a inspirativní knize plné tipů, seznamů a nápadů
se mimo jiné zamyslíte nad vhodným oděvem na společenské události, nad dobrou péčí o vzhled i uměním konverzace. Dozvíte se, jak být správnou hostitelkou i hostem i jak si vytvořit vhodné návyky a vlastní image. Zkrátka se naučíte být chic a na úrovni!


vydal: Mladá Fronta
cena: 269 Kč

Lahodně s Ellou každý den
Knižní tipy 20. týden Ella
Knižní tipy 20. týden Ella
Lahodně s Ellou každý den

autor: Ella Woodward
Pokračování kuchařky Lahodně s Ellou není jen tak obyčejným seznamem receptů jako mnoho jiných knih tohoto typu. Není to ani nudné povídání o nějaké další dietě. Je to velmi zajímavá kniha, díky které se naučíme těšit z přírodního jídla a zároveň dopřejeme tělu to, co nejvíce potřebuje. Autorka si je navíc vědoma složitosti a uspěchanosti dnešní doby a proto dbala na to, aby se její recepty daly připravit snadno a rychle. Je to jedinečná publikace, která člověku umožní zlepšit kvalitu života bez velké námahy.


vydal: Dobrovský
cena: 349 Kč

Reportér
9788024930701
9788024930701
Reportér

autor: Sandra Brown
Uznávaný reportér Dawson
se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství o případu, který započal již před 40 lety. Kam je schopen tento reportér zajít kvůli zajímavé reportáži? Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti.


vydal: Euromedia Group - Ikar
cena: 299 Kč

Jeden plus jedna
ikar_349
ikar_349
Jeden plus jedna

autor: Jojo Moyesová
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život:
manžel vás opustil a rodině nedává žádné peníze. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit....seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jedno dne najde svazek bankovek, které podle všeho patří arogantnímu Edu Nichollsovi, u něhož Jess uklízí. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…


vydal: Euromedia Group - Ikar
cena: 314 Kč

Reklama