Celebrity

2. června 2018 16:57

Martina Čerňanská

Z Moniky Leové je vdaná paní! Moderátorka a modelka měla svatbu snů

A další vdaná kolegyně. Z naší krásné moderátorky Odpoledních zpráv Moniky Leové je Monika Košínová Leová. A svatba to byla, i přes nečekané počasí, doslova pohádková! A vím, o čem mluvím, protože jsem tam osobně byla a celý obřad zodpovědně probrečela.

Snad se nebude Monika zlobit, když vám prozradím, že z předpovědi počasí byla poměrně nervózní. Jak se blížilo datum 23. června, stupňovala se nervozita a strach, jak to celé dopadne. A víte co? Dopadlo to na jedničku s hvězdičkou!

S čistým svědomím můžu říct, že svatbu nemůže zkazit žádné počasí. Je to totiž především o lidech, a Monika i její manžel Martin jsou ten typ lidí, se kterými nejde mít špatnou náladu. Jsou neustále nabití pozitivní energií, kterou rozdávají na všechny strany. A přesně taková byla i jejich svatba – veselá, milá, krásná, pozitivní, energická, plná tance a smíchu.

Myslím, že následující fotografie mluví samy za sebe. A nezapomeňte na video na konci článku, kde si můžete pustit mj. i rozhovor Andy Košťálové s nevěstou krátce po obřadu!

Foto: Barbora Bistiak

Foto: Barbora Bistiak

Foto: Barbora Bistiak

Seznamte se: Manželé Košínovi 2, Foto: Barbora Bistiak

Podívejte se na exkluzivní záběry ze svatby:

autor: Martina Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.