Celebrity

2. června 2018 16:57

Martina Čerňanská

Z Moniky Leové je vdaná paní! Moderátorka a modelka měla svatbu snů

A další vdaná kolegyně. Z naší krásné moderátorky Odpoledních zpráv Moniky Leové je Monika Košínová Leová. A svatba to byla, i přes nečekané počasí, doslova pohádková! A vím, o čem mluvím, protože jsem tam osobně byla a celý obřad zodpovědně probrečela.

Snad se nebude Monika zlobit, když vám prozradím, že z předpovědi počasí byla poměrně nervózní. Jak se blížilo datum 23. června, stupňovala se nervozita a strach, jak to celé dopadne. A víte co? Dopadlo to na jedničku s hvězdičkou!

S čistým svědomím můžu říct, že svatbu nemůže zkazit žádné počasí. Je to totiž především o lidech, a Monika i její manžel Martin jsou ten typ lidí, se kterými nejde mít špatnou náladu. Jsou neustále nabití pozitivní energií, kterou rozdávají na všechny strany. A přesně taková byla i jejich svatba – veselá, milá, krásná, pozitivní, energická, plná tance a smíchu.

Myslím, že následující fotografie mluví samy za sebe. A nezapomeňte na video na konci článku, kde si můžete pustit mj. i rozhovor Andy Košťálové s nevěstou krátce po obřadu!

Foto: Barbora Bistiak

Foto: Barbora Bistiak

Foto: Barbora Bistiak

Seznamte se: Manželé Košínovi 2, Foto: Barbora Bistiak

Podívejte se na exkluzivní záběry ze svatby:

autor: Martina Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.