Seriály a filmy

25. října 2013 11:27

Markéta Zídková

ROZHOVOR Proč si Marián Labuda může pohladit české herečky a slovenské ne?

Je vtipný, výřečný a ještě skvěle hraje. Na obrazovkách televize Prima ho teď můžete vídat v sitcomu Drahá tchyně, kde zdatně sekunduje Janě Švandové, jež ztvárňuje v komediálním seriálu hlavní roli tak trochu příšerné tchyně Květy.

Marián Labuda byl nedávno hostem v "primáckém" pořadu Show Jana Krause. Ještě než si šel sednout na červenou pohovku k Janu Krausovi, udělal si chvíli i na nás.

Samozřejmě nás zajímalo, jak se mu v novém sitcomu Drahá tchyně hrálo a také, zda ho bavila spolupráce s českými kolegyněmi Janou Švandovou a Sabinou Laurinovou.

A proč ho to s nimi mnohdy baví víc než se slovenskými krajankami? Nemohli jsme se ho samozřejmě nezeptat na jeho vlastní tchyni. Užil si s ní své? To vám poví v našem videu:

Sitcom Drahá tchyně sledujte každé úterý od 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.