Hvězda z telenovely Dvě tváře lásky byla obviněna ze sexuálního obtěžování

Venezuelská hvězda Gabriela Spanic byla dávno před kampaní #Meetoo nařčena ze sexuálního obtěžování. Zajímavé je ale to, kdo ji nařknul...Telenovelu Dvě tváře lásky můžete sledovat online, v archivu iPrima.cz najdete všechny díly.

Venezuelská královna telenovel, Dvě tváře lásky, vytvořila v roce 1998 další královnu. V telenovele se totiž miláčkem televizních diváků stala a proslavila se Gabriela Spanic. Pohledné herečce bylo pouchých jednadvacet let, když ji objevil celý svět. Od té doby se z mladé herečky stala zkušená harcovnice v televizní zábavě.

SLEDUJTE TELENOVELU DVĚ TVÁŘE LÁSKY ONLINE

Sexuální obtěžování

Sláva má však i svoje zápory, o tom by mohla dnes už pětačtyřicetilatá herečka vyprávět. Před pěti lety se stala terčem obvinění, které pro ni rozhodně nemohlo být lehké. A kde je pravda, to se v rámci takového nařknutí dá opravdu těžko zjistit.

V roce 2013 byla Gabriela Spanic obviněna svou vlastní bývalou osobní asistentkou, která prohlásila, že jí slavná herečka sexuálně nadbíhala. S touto informací přišel bulvár TvNotas, jenž asistentku Maríu Celeste Fernández citoval.

"Začalo to vtipy, pak mi hladila nohy, a dokonce mě držela za ruku a vyřvávala do okolí, že jsme přítelkyně," prohlásila asistentka. Fernández tvrdí, že se jí hvězda telenovel snažila i několikrát políbit. Když Fernández její city neopětovala, snažila se vinu shodit na ni samotnou a vyhodila ji.

Gabriela Spanic se samozřejmě ohradila. "Jsem heterosexuální. Měla jsem hodně přátel. Nechápu, proč s takovým prohlášením přišla tak pozdě od jejího propuštění a obviňuje mě ze sexuálního obtěžování. Co to je?" ptala se rozčíleně herečka. Je nutné podotknout, že případ nikdy nebyl řešen soudně.

Sledujte Dvě tváře lásky na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.