Celebrity

15. září 2022 16:41

Vanesa Havlíková

Tajná svatba na horách. Eva Samková se provdala za herce Marka Adamczyka

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková (29) se ve čtvrtek 15. září vdala. Své ano řekla českému herci Marku Adamczykovi (34). Veselka se konala v Krkonoších v klidném prostředí areálu horské boudy Dvoračky a horského hotelu Štumpovka.

Eva si svého přítele vzala po čtyřech letech na malebném místě na hřebenech Krkonoš. Celá svatba byla až do poslední chvíle utajovaná.

Ještě před půl rokem přitom olympionička zásnuby vůbec neřešila a svatba v plánu rozhodně nebyla. „Tyto věci moc neřeším a dávám si prstýnky na prsty, na které mi sedí, takže mě vůbec nenapadlo, že by to tak mohli lidé brát. Určitě zásnuby neplánuji, protože nejsem typ, který plánuje,“ prozradila v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Uteklo pár měsíců a Eva se stala vdanou paní. Svou lásku tak se sympatickým hercem zvěčnili u oltáře.

Jak se Eva Samková a Marek Adamczyk seznámili?

Dojemné vyznání

Pro oba novomanžele to byl vskutku velký den, na který se velmi těšili. Snowboardistka se zároveň stala nejen vdanou paní, ale přijala také nové jméno. Ve startovní listině teď bude nově zářit jako Eva Adamczyková.

„Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková,“ vysvětlila, proč nebude následovat třeba tenistku Karolínu Plíškovou, která si ve sportovním prostředí své dívčí jméno ponechala, ani Andreu Sestini Hlaváčkovou, jež se zase rozhodla pro dvojí příjmení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.