Seriály a filmy

15. března 2022 20:20

red

Exkluzivní ukázka ze seriálu ZOO: Albert konečně sbalí Sid

Předpremiéra: ZOO (13) Rybička na háčku

Ach ta láska! Zdá se, že se v zoo objeví nový pár, a to možná hned několik párů. Kdo získá novou lásku? Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu ZOO, na kterou se můžete podívat už teď online v iPrima Videopůjčovně.

Od momentu, co se Albert dozvěděl, kdo je ve skutečnosti Sid a z jak movité rodiny pochází, usmyslel si, že ji získá. A to ji přitom zpočátku upřímně nenáviděl, a dokonce ji chtěl ze zoologické zahrady nechat vyhodit!

Láska ze ZOO?

Nyní ale rozjíždí na Sid doslova frontální útok. Sid se stále tváří jako chudá ošetřovatelka slonů, oproti tomu Albert se před ní prezentuje jako synek z bohaté rodiny, kterému všichni kvůli jeho původu a penězům podlézají. Právě tady Sid cítí velkou sounáležitost. Bohužel ji cítí úplně špatně...

Před záletným marketingovým a PR ředitelem Albertem Sid každý varuje. Všichni její kolegové mají v živé paměti Albertovu nestálost a milostné avantýry. Jenže Sid si nedá říct a pro vztah se naopak začíná pomalu, ale jistě rozhodovat. Její nadšení nesdílejí Anežka a Eliška Krásné, na druhou stranu Anežka by možná byla ráda, kdyby její dcera Eliška randila alespoň s někým!

Na další epizodu ZOO, v níž se konečně rozsekne vztah mezi Sid a Albertem, se podívejte už teď online v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.