BONUSOVÁ VIDEA: Jak si farmáři pokecali s nápadnicemi aneb co v televizi nebylo

Koukali jste se v pátek na první, premiérový díl pořadu Farmář hledá ženu? Jak se vám farmáři a farmářka líbili, byli vám sympatičtí? A jak si podle vás vedli při setkání se svými nápadnicemi (a nápadníky)? Podívejte se na bonusová videa z jejich prvního osobního setkání.

Setkat se naživo s někým, koho znáte jen z jednoho dopisu a fotografie, to může být sakra těžké. Ale setkat se hned s několika takovými protějšky najednou, to už je pořádný nával na nervy. A přesně v této situaci se v prvním díle pořadu Farmář hledá ženu ocitli naši farmáři a farmářka.

Jak si vedli? Klidně si to připomeňte na PrimaPLAY, kde je již první díl Farmář hledá ženu k vidění. Jestli vás ale zajímá i to, co se do televize nevešlo, jste na správné adrese.

Máme pro vás totiž připravené nesestřižené bonusové materiály z momentů prvního setkání. O čem všem si popovídali? Kdo působil, jak se říká, „v pohodě“ a na kom zapracoval stres? Prohlédněte si všech pět videí!

Začínáme u tanečníka Jirky:

Jako další "pán na holení" je tu osobitý Pavel:

Jak se nápadnice líbil nejmladšímu farmáři Petrovi? Podívejte se sami, jak byl celý nesvůj:

Zato "harcovník" Josef, ten byl nad věcí:

A jak nápadníci zapůsobili na naši jedinou farmářku Zuzanu?

V druhém dílu Farmář hledá ženu, který Prima vysílá příští pátek, se dočkáte osobních setkání farmářů s jednotlivými nápadnicemi a také prvního vyřazování. Tak nezapomeňte ve 20.15 koukat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.