Seriály a filmy

7. května 2013 22:32

Markéta Zídková

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vypadá to, že se Zdeněk s Irenou definitivně rozešli. Je to škoda? Hodili se k sobě? Zeptali jsme se hvězd a karet.

Pohled Zdeňka (Vodnář) na Irenu (Lvice) a Ireny na Zdeňka

Zdeněk (Vodnář) chce celý vztah řídit sám a být tou vůdčí osobností. Chtěl by také ve vztahu klid a pohodu a Irena (Lvice) ho fyzicky přitahuje. Zdeněk by si přál Irenu i dále potkávat. Irena vidí před sebou dvě cesty a rozhoduje se, kterou se vydá. Na srdci však má stále nějaké city ke Zdeňkovi, ale vnímá, že je to komplikované a vztah je provázený hádkami a nedorozuměním.

Budoucnost

V počátcích vztahu řešili spolu důležité věci a vyjasňovali si své požadavky. V současné době se oba věnují jiným záležitostem. U obou účastníků je viditelná velká žárlivost, ale i vzájemná přitažlivost. Do budoucnosti se však mohou znovu kontaktovat a může zde vzniknout i nějaký vztah.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

Znamení Lva a Vodnáře stojí ve zvěrokruhu navzájem v opozici, mají tedy spoustu společných vlastností, jež je spojují, ale někdy z nich mohou být tak trochu rivalové. V tomto vztahu se setkávají dvě silné osobnosti, které vědí, co chtějí.

Pokud se jim povede přenést se přes pokušení snažit se být lepší než ten druhý, jejich partnerství bude velmi úspěšné. Oba mají extrovertní a spontánní povahu, proto nemají problém mluvit spolu o čemkoliv, a to jim bude oběma velmi vyhovovat. Jen si v některých případech budou muset umět připustit, že má možná pravdu jejich milovaný protějšek a nikoliv oni sami, což bude chtít trochu námahy.

Vodnářovy originální myšlenky a nápady mohou Lvovi někdy připadat nerozumné. Lev si zase možná bude muset od Vodnáře vyslechnout, že myslí jenom na sebe. Slunce, které ovládá Lva, ve spojení s Uranem, ovládajícím Vodnáře, však dává tomuto vztahu obrovské možnosti. Tato dynamická kombinace je velmi příznivá pro vztahy, kde se partneři věnují společnému podnikání.

Pohled z karet

Spojuje je pohled na práci a finance a také možnost velké lásky, kterou si mohou předat.

Rozděluje je jejich oboustranná velká přitažlivost a z toho pramenící velká žárlivost a jejich EGA.

Šárka Vávrová

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě šanci?

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.