Seriály a filmy

8. května 2013 18:09

Markéta Zídková

Eva s Mirkem se vzali! A co ostatní farmáři?

Kolik farmářů našlo svého osudového partnera? Co Jana a Martin? A je Helena pro Josefova osudovou ženou?

Dnes se příběhy všech farmářů uzavřou. Laďka Něrgešová si do zasněženého vinařství, kde se farmáři a jejich protějšky viděli v létě poprvé, pozvala opět všechny aktéry. A je jasné, že někteří protagonisté se tady uvidí naposled, a kdyby to bylo na nich, už by se patrně nesetkali.

Jana zůstala kvůli zdravotním potížím doma, Martin ale na poslední farmářské setkání dorazil.

Josef přijel sám

Josef má něco s okem a už nepůsobí jako ten šťastný a sebejistý princ, co cválal na koni a uháněl na motorce. Co se stalo? A kde nechal Helenu? Josef oceňuje aktivní roli, kterou Helena sehrála v jeho životě. Našla si ho, přinesla spoustu citu, energie a nápadů. Přesvědčila ho, že by neměl být pasivní jako dosud. „Pak jsme ale dospěli k tomu, že naše světy sice mohou spolu fungovat, ale spíš na nějaký přátelský bázi. Jsem rád, že to je aspoň takhle,“ říká překvapivě posmutnělý Josef, který přiznává jakýsi „polopracovní vztah“. Kdo ovšem minule viděl zamilovaný víkend Josefa a Heleny ve středověké krčmě, nevěří svým uším a očím. Moderátorka Laďka také s údivem poslouchá Pepovu úvahu o tom, „že se do toho vztahu asi neměli vrhat tak po hlavě, aby se vyvarovali výkyvů“.

Kristýna prozradí, co se stalo

Láďa a Kristýna minule v závěru také překvapili. Do jejich vztahu se vloudily mollové tóny. Přešli zase do optimistické durové polohy? Proč se nesetkali hned ve čtvrtek, jak si slíbili? Kristýna odhalí telefonickou předehru společného víkendu v Praze. Láďův cynický telefonát ji rozhodil a některá slova i farmářovo chování ji donutily přemýšlet. Učinila bleskový závěr, který vyřešila prostřednictvím SMS. Co si dnes řeknou do očí? Proč si Kristýnka neumí představit, že by Láďu představila rodičům a vychovávala s ním děti, když po tom na farmě tak toužila? „Ženský, který půjde o peníze, ta s tebou zůstane. Ženský, který půjde o tvoje srdce, ta bude chtít, abys byl tady pro ni ten jedinej a čistej,“ klade mu nakonec na srdce. Bude tou pravou Denisa, kterou Láďa zkraje pořadu vyřadil, ale od podzimu se stýkají? „Máme se rádi,“ tvrdí svorně nový pár.

Zdeněk jakoby Irenu ani neznal

Zdeněk se znovu setká s Irenou, která už zase změnila image. Zatvrzelý farmář však během poslední konfrontace svou nechuť k mladé Hanačce nezměnil. Nesvěří se ani Laďce. Zdeňkova dobrá nálada a krátká výřečnost vydržely vlastně jen chvíli – když měl u sebe na statku věci pod kontrolou a ve vlastní režii. Nikdo neví, co se mu honí hlavou. Krčení ramen a pohledy stranou příliš nenapoví. Proč se už Ireně neozval? Snad to opravdu nebyla ta nejhorší zkušenost, jakou si mohl představit? Teď se tak tváří a mlčí jako zařezaný. „Taková zvláštní tečka do vytracena, škoda,“ cítí to moderátorka, zklamaná Irena a pravděpodobně i diváci.

A je tu láska!

To nejlepší nakonec! Kdo udělá Laďce největší radost? „Já jsem na vás strašně pyšná,“ tvrdí moderátorka nejstaršímu páru, ale zamilovanému jako teenageři. Mirek je muž činu, neztrácí čas a nemluví do větru. Minule požádal Evu o ruku. Romantičtěji to snad ani nešlo – s prstýnkem, šampaňským a sliby šťastné budoucnosti. V Mostě jim to vyšlo a náš pár má pro diváky i aktéry soutěže velké překvapení. Ostatní mohou jenom závidět. Jak se asi při pohledu na nečekanou svatbu cítí Jana a Hanka, které také přijely? A vydrží Mirkovi a Evíkovi jejich štěstí a láska? Splní se jim i ostatním přání, která s lampiony štěstí vypustili do zimní noci?

Nenechte si ujít další díl pořadu Farmář hledá ženu na Prima family ve čtvrtek ve 21.30.

A tady se podívejte na ukázku, ať víte, na co se můžete těšit:

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě šanci?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.