Farmář hledá ženu bude pořádně napínavý: dámy si i popláčou!

Na farmách se začíná pomalu vyjasňovat. Tím nemyslíme počasí, ale vztahy. Letmé doteky, tajuplné úsměvy – někteří se začínají pomalu sbližovat. Ne všude je ale veselo a na mnoha farmách nápadnice uroní slzy. Pokračování reality show Farmář hledá ženu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Na Petra doléhá nutnost zítřejšího vyřazování. Možná proto se rozhodl dát děvčatům další úkoly, aby si je naposledy prověřil. Kamila bude vařit, Katka zametat dvůr a s Renatou se rozhodl jet pro seno. Zdá se, že na něj udělala minule dojem. Zato Katka bude mít tentokrát na krajíčku. Dotklo se jí totiž, že necítí od Petra náklonnost, a svěří se mu, že uvažuje o odjezdu. Kamila bude mít velký důvod k žárlení – Renata totiž přijde s obtiskem Petrovy ruky na hrudníku.

Návštěva dvou žen na farmě zasáhla Pavlovu osobnost revolučním způsobem. "Panda", jak mu ženy něžně říkají, vstal nečekaně brzy ráno a sám od sebe se pustil do druhého nátěru. „Mě to až překvapilo, ale najednou se z Pandy stala tryskomyš,“ nemůže věřit svým očím Lída. Nápadnice se hned po ránu pustily do úklidu a všímavá Lída začíná mít tušení, že je na farmě trochu navíc. Její tušení potvrdí rozhovor s Pavlem, který křehkou ženu dovede až k slzám.

U Zuzky je vcelku pohoda. Farmářka si libuje, že se chlapi přizpůsobili jejímu režimu a sami od sebe se zapojili do chodu hospodářství. Největší favorit je stále Hassan. „Dá se s ním úplně normálně bavit. Ať jdu dělat cokoli, nabídne mi pomoc,“ hodnotí nápadníkovy kvality. Hassan si je jistý v kramflecích a je přesvědčený, že bude pokračovat dál. Martin chce získat Zuzčino srdce v duchu pořekadla Láska prochází žaludkem.

Libuška s Katarínou už rozdýchaly přítomnost Simony, a tak může Josef směle pokračovat v seznamování. Katarínu nechává prozíravě doma vařit oběd, aby tak měl klid na zbylé dvě dámy, se kterými vyráží na dříví do lesa. Když se ale vrátí z lesa domů, Katarína nikde. Na chvíli je opanuje blažený pocit úlevy, ale nakonec se Josef vydá Katarínu hledat. Kde ji nakonec najde a kvůli čemu se Katarína s ostatními pohádá?

„Asi si žádnou nevyberu“ – tento výrok Jirky se postaral o pořádné dusno. Od rána se s ním nebaví ani klika od dveří. Nejvíc zhrzené jsou dvě favoritky Alenka s Miluší. Spasí tichou domácnost králík na smetaně? Jiří uvede svá slova na pravou míru a opraví se, že si zatím ještě nevybral a že je poznává. To ale dámy moc neuklidní...

Nezapomeňte zapnout v pátek ve 20.15 Primu a dívat se na další díl Farmář hledá ženu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.