Seriály a filmy

12. února 2014 16:25

Markéta Zídková

FOTKY a VIDEA. Večeře z kýblu. Špína. Studená voda. Podívejte se, co čeká na holky u farmáře Pavla

Kdo by čekal na farmě luxus? Farmář Láďa z loňského ročníku pořadu byl zlatá výjimka. Ale co nabídne v pátek holkám Pavel, to už je přes čáru. To vše uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Když o Pavlovi řekneme, že má nezávislý styl, bude to mazání medu kolem huby. Pavel svou rockerskou image maskuje fakt, že snad ani nevlastní hřeben nebo dokonce kartáček na zuby a pastu.

Jak by pak mohl mít třeba doma teplou vodu, elektřinu? Až k němu přijedou v pátek holky, budou na prášky. A to Lída dorazí dokonce s malým dítětem.

„Celou dobu jsem si říkala, bude to strašný. Je tady sám, je v rozvodovým řízení. Ale je to horší než strašný,“ bude šílet Saša, když uvidí jeho příbytek.

Když se holky rozkoukají, budou chtít večeřet. Jenže tu najdou... v kýblu.

Podívejte se na fotky:

U Josefa se holky budou hádat o postel – už teď si to můžete živě představit s temperamentí Katarínou. Petr bude na holky natěšený jak malý kluk. Zuzka si naopak své amanty bude držet od těla. A Jirka? To je gentleman, který nikam nespěchá a vše musí řádně promyslet.

Tady to celé uvidíte na videu:

Ani elektřinu nemá:

Podívejte se na ukázku, na co se můžete těšit:

Tak se těšte v pátek večer ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.