Seriály a filmy

10. dubna 2013 17:13

Markéta Zídková

Helena. Podívejte se už teď na osudovou ženu farmáře Josefa

Konečně se vysvětlilo, proč byl Josef ke svým nápadnicím tak odtažitý. Jeho srdce patřilo jiné ženě – nádherné Heleně. Uvidíte ji v dalším díle pořadu Farmář hledá ženu ve čtvrtek 11. dubna ve 21.35 na Prima family anebo už teď v naší ukázce.

Josef se už nemůže dočkat příjezdu čtyřiatřicetileté Heleny, své tajné lásky, která se mu sama ozvala. „Už po prvním e-mailu jsem si řekl – to by mohla být ona! Při pohledu na fotku mě zamrazilo,“ říká Josef. Helena pracuje jako profesionální záchranářka volně žijících živočichů, především dravců a sov.

No uznejte sami, není nádherná. Na video se podívejte ZDE:

Když Pepa obejme atraktivní dlouhovlasou blondýnu, je jako vyměněný. „Už jsem skoro nedoufal, ale je to, jako když se známe odjakživa,“ říká zamilovaný farmář, který Heleně předvádí svou ochočenou klisnu Berušku a pak se jako princ prohání volnou krajinou, zatímco ho Helena fotí.

I na ostatních farmách se dějí věci. Zdeněk využívá situace. Zůstali s Irenou sami, tak si ji pořádně prověřuje. Začne ve stáji a jen se utvrdí, že si vybral pracanta s pořádným fortelem. „Šikovná holka,“ libuje si. „Jsem mile překvapen, že se najde holka, která by stála o takovou práci. Ale dostala by k ní chlapa, který ji v každém případě podrží,“ slibuje zemitý farmář. Už se těší na symbiózu, oceňuje společné jídlo i dělbu práce.

Farmářka Jana příliš nehýří projevy citu, natož že by padla nějaká ta pusa. Martin je jí bližší, ale uvědomí si, že po složitém rozvodu možná ještě není připraven na další vztah. „Musela by mě klofnout sama,“ komentuje to. Jirka by o Janu moc stál, ale je si vědom desetiletého věkového rozdílu. I Jana cítí, že každý z nich prožívá jinou životní etapu. Ona chce rodinu, Jiří už spíš klid a pohodu…

Láďa pod záminkou, že musí něco vyřídit v sousední vesnici, unáší Kristýnu, aby s ní mohl být sám. Vezme ji do stáje, aby viděla, do čeho jde. „Umí mi dát najevo, že se mu líbím,“ oceňuje Kristýna. Ladislav přitom přiznává, že není tak zamilovaný, aby se mu podlamovala kolena, ale určitě touží Kristýnu poznat blíž, líbí se mu její temperament.

V Podkrkonoší u Mirka to stále vypadá spíš jako letní brigáda. Jana odjela, Libuše přesadí kytky a Eva jde s pánem domu na brambory. Líbě chybí dvoření a zájem z Mirkovy strany, nechce ale bojiště opouštět předčasně. Ale ani Eva necítí nějaký větší zájem: „Jsme tu čtvrtý den a moc zážitků jsme neměly,“ lituje.

Co všechny na farmách čeká, uvidíte ve čtvrtek 11. dubna ve 21.35 na Prima family.

Záhada Janina stolu- Kdo to kreslil? A kde. Dozvíte se ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.