Jak dopadnou výlety farmářů a farmářky se svými protějšky?

Čtyři víkendy jako čtyři roční období – jarní láska patří Petrovi, léto prožívá kovboj Pavel, podzim života si zpestřili Josef s Libuškou a zimu přidělujeme Zuzaně s Hassanem, kde to trochu zavání chladem. Ale kdo ví, třeba i tam nakonec vyjde slunce. Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primu!

„Asi by měl Hassan zapracovat na zahrádce," tak ohodnotila Zuzana prostředí před domem hned po svém příjezdu a okamžitě dodává: „Bydlet takhle, to ne,“ v tom má Zuzana jasno. Hassan je furt stejný srandista, to Zuzaně evidentně chybělo. Hassan zase ocenil, že se Zuzana nalíčila a vyjádřil to obdivným wow. Víkend u Zuzky začne hladce a třešničkou na celém víkendu má být romantická večeře a noc v Žižkovské věži. Lásce se zkrátka musí trochu pomoct. Hassan vezme Zuzku na procházku noční Prahou – a co po večeři? Zůstane Hassan se Zuzkou na noc v oblacích?

Kamila si nakonec Petra ulovila, a tak k ní jede na romantický víkend. Je ale poněkud nervózní, protože se na něj kromě Kamily těší maminka s přítelem a babičkou. „Když jsem přijel, tak jsem si to tam ani neprohlížel, protože jsem musel obejmout Kamilu,“ popisuje svoje pocity farmář. Maminka Jana hned Petrovi navrhla tykání. Babička se začala zajímat o to, jestli je Petr bohatý. Samozřejmě nemohla chybět štamprlička na přivítání. O přípitek se postarala babička: „Tak uvidíme, jestli vám to vyjde.“

Láska i hory přenáší, a tak se z líné Pandy už zase stává Panda čilá. Pavel předvedl svou romantickou stránku a složil pro Sašu milostnou báseň, do které zabalil čokoládu. Nemohla chybět květina a hned ve dveřích vášnivý polibek. „Na Pavla jsem se těšila dlouho, je super, že konečně můžeme být spolu,“ směje se šťastně Saša. Už jsme si zvykli, že když si Saša něco umane, tak Pavel neodolá. I přesto, že před Laďkou přísahal, že ho žádná žena nezmění, natož aby se kvůli ní ostříhal, tak ho Saša odvede právě ke kadeřnici. Když Panda poslouchá, budou i dárečky, prvním z nich je i noc v samém srdci ZOO ve Dvoře králové.

Nejenže láska hory přenáší, ale také kvete v každém věku. I Josef dorazil za Libuškou s květinou. „Dorazil s krásným koštětem – trnky, šípky, takový podzimní květy,“ popisuje s úsměvem Libuška. Pro Josefa místo piva připravila mátu, ze které mu udělá čaj. Libuška nechtěla Pepu hned vyděsit Prahou, tak ho nejprve vzala na výlet na svou malou haciendu. Pochlubí se mu vlastnoručně malovanými obrazy a také mu jeden na památku daruje. Jestli bude jejich vztah pokračovat, to je ve hvězdách. Ale ani jeden se ničemu, zdá se, zatím nebrání.

V pátek ve 20.15 sledujte na Primě další díl Farmář hledá ženu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.