Jak se změnili farmáři od začátku Farmář hledá ženu? Uvidíte v pátek!

Od té doby, co farmáři otevřeli dopisy od svých nápadnic, uplynulo už hodně vody. Poprvé se potkali na zámku v Dětenicích a právě tam se v pátečním dílu opět všichni setkají. Jak se kdo změnil? Vydržely vztahy, které se díky pořadu Farmář hledá ženu při natáčení zrodily? Dívejte se v pátek ve 20.15.

Kdo je z pětice hledající lásku nejspokojenější? První se přihlásil farmář Petr, který si mezi desítkou nápadnic vybral Kamilu. A co romantický rocker Pavel? Plánuje společnou budoucnost s energickou Sašou? Jiří přišel na to, že se hodně řídí rozumem a že by se měl víc řídit srdcem.

Když začali farmáři před časem psát svůj příběh, měli na začátku nepopsaný list papíru, ten se po čase změnil v osudový dopis, který rozhodl, že začali hledat tu pravou. Čtyři farmáři a jedna farmářka zažili pět rozličných příběhů. Příběhů plných lásky, ale i zklamání, slz radosti i smutku... Ale jak to nakonec dopadlo?

Josef prožil asi nejdivočejší seznamování v letošní řadě, a to především díky Kataríně. Jakmile ale odjela, nic už nebránilo tomu, aby si k sobě s Libuškou našli cestu. Vydrží jejich vztah i přes Josefovu svéráznou povahu? Asi nejopatrnější způsob seznamování zvolil Jiří. Nejdříve se zdálo, že u něj rozum bojuje se srdcem, nakonec se však ukázalo, že ve hře je ještě jedna žena. A tak přišel o přízeň všech nápadnic. Jak se mu daří dnes? Je tu jedna z nápadnic, kterou vyřadil, a doteď toho lituje.

U farmářky Zuzany od začátku vítězila v případě Hassana spíš zvědavost. Ta se v průběhu natáčení proměnila v nečekaný zájem. Postupné sbližování ale skončilo víkendovým fiaskem. Jak se na jejich vztahu podepsal čas? Pro farmáře Pavla znamenala účast v našem pořadu víc, než si ze začátku dokázal vůbec představit. Nejenže našel lásku, ale Saša dokázala během několika týdnů dát jeho životu nový smysl a směr.

Jak se jim daří a jestli má jejich vztah šanci na úspěch, uvidíte již v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.