Seriály a filmy

10. května 2013 15:48

Markéta Zídková

Jakou budoucnost prorokují hvězdy Janě s Martinem?

Jana a Martin si bezvadně rozumí. Stačí to na lásku?

Pohled Martina (Váha) na Janu (Váha) a Jany na Martina

Martin (Váha) vnímá Janu (Váha) jako stabilní ženu, která se musí postarat o finanční zázemí. Nemá k ní žádné city a chce pouze přátelský vztah. Jana ví, že mezi ní a Martinem je problém, před kterým zavírali oči. Má ho ráda jako kamaráda, ale chce uzavřít minulost a vydat se do budoucnosti bez Martina.

Budoucnost

V minulosti se oba snažili dokončit něco, co započali (účast v pořadu). V současné době se mohou občas sejít, ale jejich schůzky jsou spíše přátelské a řeší spolu finanční záležitosti. Do budoucnosti budou přátelé.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

Znamená to, že slaví narozeniny přibližně v tom stejném týdnu a že jejich sluneční znamení jsou pravděpodobně stejná. Pokud jsou stejná, je jejich povaha nápadně podobná. Tím, že jsou spolu, se zvýrazní a zesílí to nejlepší i to nejhorší z jejich společného slunečního znamení. Jestliže jsou stejné znamení, značí to, že v jisté fázi bude zapotřebí nějakého kompromisu. To proto, že jsou si tak podobní, až přestávají vnímat své odlišnosti, a tak se ocitnou v situaci, z níž nejlepším východiskem je vyjít jeden druhému na půl cesty vstříc. Celkem vzato, ať jsou stejná znamení, či nikoli, je to velmi pozitivní interakce, ale je pro ně důležité mít nějaký společný cíl anebo směr a nějaká pravidla, která jim pomohou jej dosáhnout.

Pohled z karet

Spojuje je pocit osamocení a vzájemné vytvoření hezkých podmínek pro život. Spojila je i určitá náklonnost.

Rozděluje je nevyjasněná komunikace a silný cit Martina pro spravedlnost.

Šárka Vávrová

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě šanci?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.