Seriály a filmy

3. dubna 2013 21:37

Markéta Zídková

Josef uvažuje o 3 slunečnicích! Chce vyřadit všechny holky?

V dalším díle Farmáře se schyluje k vyřazování. A bude to bolet. Farmáři a jejich nápadnice spolu strávili dva dny, a to už je celkem dlouhá doba. Schytá to od Mirka Jana, protože mu odvázala loveckého psa? A čím zaskočí své nápadnice Josef? Je skutečně tak vlažný, jak působí?

Josefa vůbec netěší povinnosti s vyřazováním. Co mu jde hlavou při vstávání na jeho tvrzi, když se rozhoduje, kterou nocležnici pošle z klubovny domů? Hledá silnou osobnost; která z dívek mu dnes přijde nejkřehčí a nejméně zralá? „Možná má natolik rád sám sebe, že ani nikoho nehledá,“ napadne Janu, která prý přišla se srdcem na dlani a žádnou odezvu necítí. V Libušíně se schyluje k velkému zvratu, když Pepa svěří Hance překvapivou věc: možná by potřeboval slunečnice tři…

Jana seznámila Martina s Albertem

Farmářka Jana zatím nedala nikomu jasnou naději, takže je jen obtížné hádat, koho vyřadí. Na prosluněnou terasu si vzala černé brýle, takže ani její výraz není tak úplně čitelný. Petr si myslí, že zkušenější muži toho mají s Janou přece jen víc společného. Má pravdu? Ani Jirka se za favorita nepovažuje. Martinovi se dostane výsady seznámit se s Albertem, což je Janin frekventovaný traktor. Poprvé spolu nakládají seno a není to jen tak. Když se sejde blbá otep, blbé místo a nezkušený traktorista, všechno jde na levačku, směje se Jana, která s tím má sama bohaté zkušenosti.

Nápadnice Ládi si mají vybrat samy

Na Láďově farmě se též schyluje k rozhodnutí. Která z jeho slečen asi dostane slunečnici na rozloučenou? Dalo by se věřit tomu, že nevyhodí Kristýnu, jak jí minule slíbil – pořád je jeho srdci nejbližší, i když pusy a objetí se dočkala i Martina. Farmář na to jde gentlemansky a šalamounsky: ať se sama přihlásí ta, co už se těší domů a tuší, že to stejně nemá žádnou cenu! Koho tím asi myslí – Gábinu, nebo mladou maminku Martinu? Která z žen to pochopí a která se urazí? Kdo se nakonec dočká projížďky kočárem, během níž se Láďa pochlubí svými polnostmi, o které se zasloužil úplně sám? Kdo pracovitému farmáři upeče voňavý koláč?

Na Zdeňka a Irenu jsou ostatní naštvaní

Zdeněk a Irena do toho pořádně šlápnou a jejich večerní procházka se protáhne skoro do rána. Farmář jde v pět poklízet do chléva. Holky však do práce vzburcovat nedokáže, jen Irena mu přijde za půl hodiny pomoct. Konkurentky vzdorují, nebo opravdu tak tvrdě spí? Tuší už holky, co se v noci stalo mezi farmářem a nejmladší Irenou? Ano, dívky mají oprávněné pochybnosti a cítí se špatně. Která z nich dostane slunečnici? Nebo to všechno dopadne úplně jinak? Koho poveze Zdeněk na nádraží? Není to muž dlouhých řečí a doma ho už čeká dobrý oběd. Po tom všem už má hlad jako vlk, a co je důležitější, také optimistickou náladu.

Mirka vyřazování dostalo

Krásné ráno u Mirka vyzývá k časnějšímu vstávání než obvykle. Půjdou s ním všechny tři dámy nakrmit dobytek? Z kraviček se po noci jen páří, je to nevšední zážitek. A kozička čeká na dojení, což je pro Libušku z Prahy premiéra. Není na něco takového moc útlocitná? To Jana má přece jen nějakou zkušenost; bude na to Mirek myslet při vyřazování? Když nakonec předá slunečnici, sám je překvapen, jak ho to vzalo. Nepláče jen ta, která dostala košem, ale i starý nimrod: „Tohle se mi stává, když přijdu o loveckýho psa,“ svěří se do kamery. I odpoledne Mirek dámy pěkně zaměstná, též projeví svou nekompromisní povahu a večer zase zmizí do lesa. Kdo se mu postaví na odpor?

Jak to všechno dopadne? Sledujte ve čtvrtek 5. dubna na Prima family ve 21.35

Upoutávku na čtvrteční díl najdete ZDE

Ta Jana od Mirka je statečná! Podívejte se, jak vařila srnčí hlavu ZDE

Poslechněte si, jak Laďka hodnotí farmáře ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.