Nálož romantiky v dalším farmáři vás nadchne!

U Josefa už to jiskří – Simona odjela a Libuška má volné pole působnosti. Také u Petra jsme mohli vidět jiskřičky, minimálně v jeho očích. A Pavel se Sašou? Tam se chystá romantická snídaně! Škoda jen že na zbylých dvou farmách to vypadá tak trošku neúrodně… anebo ne? Dívejte se v pátek ve 20.15.

Pavel jako by ze Saši vycítil nejistotu, a tak se jí rozhodl dokázat, že Panda má na víc... Vstal v šest ráno a šel kydat. Sašu hodně překvapil, protože jeho styl je probudit se spíš na podzim než na jaře. „Kdyby tady Saša nebyla, tak já nevstanu,“ komentuje nové pocity farmář. Když už Saše dojdou nápady na zvelebování Pavova brlohu, vyrazí na romantický výlet k místní zřícenině.

U Petra je dobojováno, Katka si při večeři vyslechla smutný ortel, a tak se dnes poprvé mohla vedle Petra probudit Kamila. Na Katce bylo vidět, že ji to hodně mrzí, a co nejrychleji se rozloučila, aby to měla co nejdřív za sebou. Teď už je to jen na Petrovi a Kamile; po zbytek jejího pobytu budou řešit budoucnost. Může takový vztah fungovat?

Na farmě u Zuzany pokračuje i poslední den pracovní rutinou. Přijeli totiž kováři. Že by poslední test mužské odvahy? Tomáš si na velkého koně netroufá, zato Hassan se nebojí ničeho, zajímá se o vše, co se farmy týká, a Zuzaně to hodně imponuje.

Podívejte se na upoutávku:

Josef s Libuškou zůstali sami, a tak se mohou bez rušivých vlivů věnovat jen a jen sobě. A jak to vidí Josef s jejich budoucností? „Když bude chtít, tak s ní budu, ale spíš to nechávám na ní,“ říká Josef plaše.

Jiří svým přiznáním zničil vše, co se mezi ním a Miluškou vyvíjelo. „Jiří nepochopil, že je konec, snažil se dál na mě působit a myslel si, že bude pokračování. Vůbec nechápe souvislosti. Řekla jsem mu, ať se zamyslí, jak by se asi cítil, kdybych mu řekla, že jsem se nudila a našla jsem si někoho na internetu,“ uzavřela námluvy u tanečníka Jiřího Miluška.

Nezapomeňte se dívat na další Farmář hledá ženu, v pátek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.