Seriály a filmy

10. května 2013 18:32

Markéta Zídková

Pohled do zákulisí: Jak se holky při shledání na sebe tvářily?

Bojujete o stejného muže a pak se máte opět setkat u jednoho stolu. Jak se k sobě chovaly nápadnice farmářů, když se opět setkaly v zimě na zámečku?

Tak například Irena a Soňa od Zdeňka. Irena další dvě holky, tedy Soňu a Katku z farmy vytlačila. Lépe řečeno Soňa a Katka to vzdaly, složily zbraně a místo, aby o Zdeňka dále bojovaly, předčasně vyklidily pole. A teď se Irena a Soňa potkávají u jednoho stolu. No jasně že se na společné fotce usmívají, to má nacvičené každý, že automaticky roztáhne pusu od ucha k uchu, ale když nakouknete do zákulisí, evidentně to nejsou nejlepší kámošky a ani, řekněme, dobré známé.

Setkání na zámečku jste mohli vidět ve čtvrtek 9. května večer v televizi, bohužel už se tam nevešel okamžik, kdy se nápadnice opětovně potkávají – tak se na to podívejte tady na videu:

Co vás čeká ve Farmáři dál? Dívejte se na Prima family ve čtvrtek 16. května v obvyklém čase ve 22.20. Na malou ochutnávku se podívejte už teď ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.