Seriály a filmy

22. června 2013 06:10

Markéta Zídková

Představujeme novou desítku farmářů, kteří hledají partnery

A je to opět tady. Osm statečných mužů a dvě smělé ženy jdou se svým srdcem na dlani vstříc štěstí osudu. Farmáři a farmářky hledají partnery, se kterými by navázali dlouhodobý vztah.

Už ve středu 26. června se můžete ve 20.15 na Prima family těšit na letošní farmáře. V loňské řadě mezi nimi byla poprvé jedna žena – Jana. Letos máme už ženy dvě – chovatelku koní Zuzanu a Štěpánku, která se nebála i s malou dcerkou odstěhovat z města, aby si tak splnila svůj sen.

Rozhovor: Laďka prozrazuje, jací jsou noví farmáři ve skutečnosti

Opět se setkáme s Moravákem Mirkem, který se hlásil i loni, nedostal se však do finálové pětky.

Naši farmáři mají různé osudy, někdo si zažil zklamání, někdo jen neměl pro samou práci čas jít mezi lidi.

A teď už si je pojďme představit:

Petr (29)

Devětadvacetiletý Petr hledá zcela normální dívku, která občas uvaří, bude ho mít ráda a je přiměřeně pracovitá. A pokud se umí hezky usmívat, má u Petra vyhráno.

Jiří (52)

Dvaapadesátiletý Jiří hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc.

Josef (54)

Čtyřiapadesátiletý Josef hledá ženu do padesáti let. Na postavě a zjevu mu tolik nezáleží, měla by ale být hodná.

Jaroslav (45)

Pětačtyřicetiletý Jaroslav je hodný a tolerantní. Na ženu velké nároky nemá. Měla by mít ráda jeho dvě děti, a pokud má vlastní, nevadí mu to. Hlavně aby byla klidná, pohodová a uměla uvařit.

Mirek (37)

Sedmatřicetiletý Miroslav hledá zcela obyčejnou ženu, která by ho měla ráda. Na věku mu nezáleží a kilogramy by jí také nepočítal. A trocha romantiky určitě neuškodí.

Pavel (37)

Sedmatřicetiletý Pavel hledá především spřízněnou duši, které nebude vadit jeho láska ke zvířatům. A protože on sám je štíhlý, neměla by být moc při těle. A věk? Může být i starší než on.

Petr (34)

Čtyřiatřicetiletý Petr by rád založil velkou rodinu. Nevadí mu ani žena s dětmi. Důležité je, aby si vzájemně padli do oka.

Stanislav (40)

Čtyřicetiletý Stanislav je praktikující katolík, takže stejně smýšlející anebo alespoň tolerantní ženy mají u něho přednost. Pokud jde o vzhled, byl by raději, kdyby jeho budoucí partnerka byla spíš štíhlejší.

Štěpánka (29)

Devětadvacetiletá Štěpánka hledá odolného jedince, který by snesl její nezměrnou aktivitu. Může přijít i s vlastními dětmi, a pokud by hrál dobře na kytaru, jeho šance prudce stoupnou.

Zuzana (29)

Jednatřicetiletá chovatelka koní Zuzana hledá staršího charismatického muže, ve kterém by našla oporu. Měl by být hodný a pravdomluvný, protože Zuzana nesnáší lež.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.