Seriály a filmy

16. května 2013 12:29

Markéta Zídková

Šok: Eva opustila farmáře Mirka. Strašně žárlil

Co se změnilo od prosincového setkání farmářů na zámečku? Josef už není sám, svou lásku našla i Jana. Jen ta Evy a Mirka uvadla.

Jak se dnes daří novomanželům Mirkovi a Evě, kteří se do sebe zamilovali a vzali se? Vzdálenost, čas a minulost dokážou bohužel své. Eva počítala s tím, že až její nejmladší dcera odmaturuje, přistěhuje se k Mirkovi.

Podívejte se na fotky ze svatby Evy a Mirka

Proč se tedy objevily první stíny? Proč si Eva balí věci? „Vím, že ho miluju a nějakým způsobem i on mě,“ říká o víkendovém manželství Eva. „Ale nějak se vytratila úcta a důvěra; to když chybí, tak to nejde. On má pocit, že ho podvedu, že to nemůže fungovat,“ konstatuje. Pramení Mirkova nedůvěra ze špatných zkušeností v minulosti, jak se domnívá Eva? „Nikdy neříkej nikdy,“ čelí konfliktu Mirek, navenek suverénní, ale zjevně otřesený. Komu se začne dřív stýskat? Miroslav to ještě nevzdává a těší se na nové jaro a vše dobré, co přinese – včetně práce.

Roman je ten pravý

Farmářka Jana dostala nejvíce dopisů ze všech zúčastněných, přesto si svoji lásku nevybrala, k vodě poslala i sympaťáka Martina. Na prvním hromadném rande byla dost zklamaná – její dva největší favorité prostě nepřijeli. Jedním z nich byl Roman. „Bohužel, nepotkali jsme se při tom letním setkání, ale cestu jsme si k sobě našli prostřednictvím e-mailů,“ říká dnes šťastná Jana. „Máme stejné zájmy, funguje nám to,“ tvrdí Roman. Ti dva už spolu žijí a plánují rodinu.

Další ladná blondýnka

Josef se přestal stýkat s Helenou, vztah šel do vytracena. Ani společné pracovní aktivity se nenaplnily. „Po romantickém víkendu jsem měla hodně práce. Viděli jsme se ještě dvakrát, a i když to zní paradoxně, naše plány na budoucí život se začaly výrazně lišit. Jak naše souznění rychle začalo, tak i rychle skončilo,“ vysvětluje Helena. Stejné pocity má i Josef: „Pocit sounáležitosti se rychle vytratil.“ Nic hlubšího ve vztahu k Heleně už nehledá. „Na základě pořadu jsem ale zaujal Veroniku, která se mi ozvala, a v ní jsem vlastně našel to, co jsem celou dobu hledal,“ tvrdí opět šťastný Josef, po jehož boku se objevila další ladná blondýnka.

Láďa nelenil a Denisu si přestěhoval k sobě

Láďa znovu našel svoji Denisu, kterou vyřadil v prvním kole. Už spolu bydlí a plánují společnou budoucnost, pravděpodobně i rodinu. Denisa a Láďa by chtěli aspoň jedno společné miminko, i když ona už dceru má. „Získal jsem v Denise nejen partnerku, ale i tiskovou mluvčí,“ směje se farmář, který už nemusí ani odpovídat – výřečná blondýna to zvládne za něj. „Spousta lidí se mi diví, že jsem šla z města na vesnici, ale už bych neměnila, líbí se mi tu,“ říká spokojeně Denisa.

Zdeněk stále hledá chce štíhlejší holku

„Jsem sám,“ přiznává zaťatý dříč Zdeněk, „s Irenou mi to nedopadlo.“ Zdeněk ale nehodil flintu do žita a postupně navštívil všechny ženy, které mu napsaly. S jakým výsledkem?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

A jak se daří Ireně? „Na obzoru je někdo, koho léta znám, a asi se začínám chytat na jeho udičku,“ směje se Irena, která to nechce zakřiknout. „Zdeněk potřebuje k sobě nějakou starší ženu, třicetiletou, rozumnou, třeba s dítětem, která tady bude jen pro něho. Neměl by se tak soustředit na vzhled...“ To ale Zdeněk nepodceňuje. Požadavek z medailonku „krev a mlíko“ si prý holky vyložily špatně – měly by být štíhlejší a se stejnými zájmy! Ozvěte se!

Podívejte se, na co všechno se můžetě těšit v dalším díle pořadu Farmář hledá ženu ZDE:

Sledujte další díl pořadu ve čtvrtek 16. května ve 21.30 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.