Utekl vám včera první díl Farmář hledá ženu? Nezoufejte a už na něj koukejte

Máte pocit, že vám něco uteklo? To si pište, že jo. Jestli jste neviděli první díl Farmář hledá ženu, měli byste to urychleně napravit. My ho pro vás máme zrovinka naštěstí nachystaný na PrimaPLAY.

Na začátku si farmáři a farmářka pročítali dopisy, které jim zaslali vdavekchtivé nápadnice (a také pár nápadníků v případě farmářky Zuzany). Zkuste si tipnout, komu z pětice Petr, Pavel, Josef, Jirka a Zuzana přišlo dopisů úplně nejvíc.

To ale zdaleka není všechno. Kromě toho, že proběhla základní selekce dopisů, farmáři se vypravili na zámeček Detěnice, kde už na ně čekali autoři psaní.

Byli farmáři nervózní? A co přítomné nápadnice a nápadníci – komu se z nervů třásly ruce a kdo si zachoval dekorum? Jaký styl oblečení zvolily dámy – spíše střídmý, nebo šly "rovnou na věc" ve svršcích vyzývavých?

Podívejte se na první díl Farmář hledá ženu:

A příště se už dívejte v řádný čas, v pátek ve 20.15 na Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.