V dalším díle Farmáře bude hrát prim romantika

Od minulého dílu máme dva nové hrdiny. Helenu, která se objevila u Josefa, a telátko Bruna, jež přišlo na svět na Zdeňkově farmě. Noční dobrodružství při jeho dramatickém zrození vztahu Zdeňka a Ireny zjevně prospělo. Na další díl Farmáře se podívejte ve čtvrtek 18. 4. ve 21.35 na Prima family.

Zdeněk se nám ve společnosti Ireny rozpovídal. „Byl zaraženej, smutnej, stydlivej, to se změnilo,“ říká s radostí mladá Hanačka u první snídaně ve dvou. „Nakonec zjistil, že věkový rozdíl až takovej problém není.“ Irena už poznala dřinu ve stáji, dnes si užije vedro v kabině traktoru, se kterým se včera učila jezdit. Naštěstí má fortel a chuť postarat se o svého farmáře i na poli. Zdeňkovi napeče a ještě mu přinese vodu. „Má o mě zájem,“ těší upřímně Zdeňka, který cítí, že po něm jeho vyvolená opravdu touží. Irena už ví, že se jí bude po farmáři stýskat…

Co vrtá Martinovi hlavou?

Jirka by Janu moc chtěl a bolí ho, že jde bohužel o jednostrannou citovou záležitost. Nechce už pokračovat. Mladší Jana touží po pestrém životě a dalším dítěti, Jiří po klidném přístavu. Přímočará Jana mu dá za pravdu: „Mám pocit, že mi můžeš dělat leda tak staršího bráchu, nic dalšího,“ řekne smutnému Jirkovi s odzbrojující upřímností u snídaně. „Prostě jsi hrozně prima, ale ten vztah není o tom, že bys se mnou mohl žít.“ Před odjezdem mu ale farmářka ještě splní tajné přání a dá mu něco na památku.

Co tomu všemu říká Martin? Nad čím přemýšlí u osamělé cigaretky? Vnímá situaci jako výhodu i nevýhodu, protože si není jistý sám sebou. Je už vůbec po rozvodu připraven na vážný vztah? Mezi Janou a Martinem dojde večer u plápolajícího ohně k vyjasnění vzájemných vztahů. Vytvoří romantická kulisa příslib lásky, nebo zůstane u přátelství?

U nejstaršího farmáře Mirka panuje hned po ránu napjatá atmosféra. Musí se rozhodnout pro jednu z žen. Líba ani Eva zatím nemají úplně jasno, protože se dosud nijak výrazně neprojevoval. Promyslel si konečně, kterou pošle domů? Nebo dával naději oběma, když sebevědomou, hubatou a vtipnou Libuši dožene jeho ortel až k slzám? Proč označí Miroslava za křiváka? Tentokrát je chladný, rozhodnutí neopláče jako minule s Janou. Jak se bude cítit Eva, až v jeho domě zůstane sama? Zatím má chuť svérázného hospodáře a myslivce poznávat dál. Dostane konečně příležitost? Nebo Mirek zase uteče do lesa?

Helena je pěkně žárlivá

Josef je šťastný, že prostřednictvím pořadu poznal Helenu, byť jejich seznámení neproběhlo úplně standardně. Do jeho tvrze pronikají ranní sluneční paprsky a společné probouzení s Helenou je romantické a něžné. Ani se jim nechce z postele. Sblížení je nesporné, teď je třeba zapracovat na symbióze koně a dravce, kteří vždycky patřili k sobě.

Helena přivezla svoji chráněnku sovu Adélku a okouzlenému Josefovi předvádí profesionální chovatelské dovednosti. A Josefovi to jde s dravci napoprvé tak dobře, až Helena žárlí. Jinak je to sebejistá žena, která ví, co chce, něco dokázala a má jasno, kudy se v životě vydat dál, což je pro Josefa nesmírně důležité. Spojuje je nejen práce, zájmy, plány, představy, ale hlavně sympatie, protože bez spontánní „chemie“ to prostě nejde.

Podívejte se na upoutávku k dalšímu dílu pořadu Farmář hledá ženu:

Na další díl Farmář hledá ženu se podívejte ve čtvrtek 18. 4. ve 21.35 na Prima family.

Podívejte se, jak Mireček pekl syreček ZDE

A Martin staví pro Janu věž - podívejte se ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.