Video: Jak si farmář Mireček pekl syreček

Už jste někdy pekli na ohni syrečky? Úplně běžné to teda není. Chcete vidět, jak to vypadá? Podívejte se na video – zároveň si tak Mirka ještě užijete dohromady v harmonii s oběma ženami – už v dalším díle se musí s jednou nápadnicí rozloučit. A proto u nich bude od rána panovat hustá atmosféra.

V televizi si v minulém díle Mirek s Evou a Libuškou pekl buřtíky a chleba. Večer ale nabral grády, aspoň co se vůně a chutí týče.

Došlo i na syrečky. Konečně se jednou všichni tři uvolnili a zasmáli. Aby ne, když jedli hmotu, která jim připomínala indulonu či naftu. Podívejte se na scénu, která se do televize nevešla:

A to už je taková malá ochutnávka dalšího dílu pořadu Farmář hledá ženu. Nenechte si ho ujít ve čtvrtek 18. dubna ve 21.35 na Prima family. Na co se můžete těšit? Podívejte se ZDE

Zajímá vás, jak Martin stavěl pro Janu věž? Podívejte se ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.