Dolph Lundgren cestuje časem Ve jménu krále 2

Po akčním nářezu Smrtonosná past s Brucem Willisem v hlavní roli se v sobotu těšte na další dávku akce – v německo-kanadském snímku Ve jménu krále 2. Už ve 22.45 na Primě!

Jenom málokdo ve světě má tak ožehavou pověst jako režisér Uwe Boll. Král adaptací videoher, který si ve své kariéře dal za cíl zprznit lautr všechny videohry, si tentokrát připsal vskutku vydatný zářez.

Jeho středověká fantasy Ve jménu krále 2, startující v pátek ve 22.45 na Primě, je totiž v zásadě postavená na cestě časem vojenské postavy Dolpha Lundgrena, který musí v minulosti naplnit svůj osud a procedit při tom tuny hlášek...

Tedy přesně na tom, o čem není herní předloha.

Přesto se samo o sobě jedná o solidní béčko. Náročnějším divákům sice Bollova režie mnoho potěchy nepřinese, právě ti však zase ocení jeho očividné chyby a znásilnění herní předlohy.

Ne nadarmo je Boll upřímně nenáviděn většinou lidí, kteří se o filmy zajímají hlouběji!

(lol)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.