Dolph Lundgren cestuje časem Ve jménu krále 2

Po akčním nářezu Smrtonosná past s Brucem Willisem v hlavní roli se v sobotu těšte na další dávku akce – v německo-kanadském snímku Ve jménu krále 2. Už ve 22.45 na Primě!

Jenom málokdo ve světě má tak ožehavou pověst jako režisér Uwe Boll. Král adaptací videoher, který si ve své kariéře dal za cíl zprznit lautr všechny videohry, si tentokrát připsal vskutku vydatný zářez.

Jeho středověká fantasy Ve jménu krále 2, startující v pátek ve 22.45 na Primě, je totiž v zásadě postavená na cestě časem vojenské postavy Dolpha Lundgrena, který musí v minulosti naplnit svůj osud a procedit při tom tuny hlášek...

Tedy přesně na tom, o čem není herní předloha.

Přesto se samo o sobě jedná o solidní béčko. Náročnějším divákům sice Bollova režie mnoho potěchy nepřinese, právě ti však zase ocení jeho očividné chyby a znásilnění herní předlohy.

Ne nadarmo je Boll upřímně nenáviděn většinou lidí, kteří se o filmy zajímají hlouběji!

(lol)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.