Chcete zbohatnout? Zkuste to pomocí rostlin a lidové magie

Pokud vám neustále chybějí v kapse peníze a hledáte návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny a jejich magii.

Nemusíte zaklínat čarovnými formulemi pomněnku utrženou v náležitý čas a na správném místě, abyste si s její mocí otevřeli bránu k bohatství. Je mnoho jiných druhů rostlin, bylin a květin, které mohou pomoci zvýšit jmění. A převážnou většinu z těchto rostlin lze koupit v každém zahradnictví.

Nejjednodušším způsobem a zároveň rychlým, nenápadným a osvědčeným postupem, jak si přivábit bohatství, je podle mnoha pramenů babek kořenářek rozprášení mleté skořice na zem okolo kanceláře, případně kolem domova či bytu.

Pozor na petrklíče, jetel a pampelišky

A co můžete ještě podniknout? Předně je potřeba důsledně zbavit vaši zahrádku plevele. A nemusí to být pouze zahrada, vztahuje se to i na zeleň na balkoně nebo za oknem. Myslete při tom na to, že provádíte pořádek i doma a sami v sobě, odstraňujete tak ze svého života neúčelné výdaje a odháníte od sebe a ze svého okolí malé i vetší parazity. Vyhněte se však trhání petrklíčů. Vyplatí se také nechat v zahrádce trochu jetele a pampelišek. Tyto rostlinky jsou známé tím, že umí přilákat blahobyt. Když během úplňku rozfoukáte chmýříčka z odkvetlé pampelišky, pomůže vám splnit přání spojená s penězi.

Další rostlinou svázanou s bohatstvím je Topolovka růžová (Alcea rosea). Její barevné květy přitahují blahobyt a pomáhají dosáhnout životních cílů i obyvatelům domů, u kterých se pěstují. A aby se zesílil její magický účinek, vyplatí se nosit pár semínek této rostlinky v peněžence.

Peníze taktéž přitahují duby. Pokud máte možnost vysazení dubu ve své zahradě nebo před domem, kde bydlíte, posbírejte si do kabelky či kapsy pár žaludů.

Lípa vám poradí

Jestliže vám chybějí nápady, jak zvýšit průtok svých financí, najděte vzrostlou lípu. Podle legendy lípa vznikla takto: byla dívka, která byla šťastnou matkou četného potomstva a dítka rodila i z hlavy, rukou a nohou. Země si toho všimla a dívce záviděla. Jednou, když šla dívka přes rozkvetlý palouk, se země rozestoupila, dívce v ní uvízly nohy a proměnila se ve vzrostlou lípu.

Jestliže by se vám tedy hodily myšlenky a nápady, jak dál s podnikáním, najděte si klidné místo pod lípou a požádejte ji pomoc k nalezení inspirace. Zhluboka se několikrát nadechněte a vyjmenujte nejméně deset možností, do kterých se můžete pustit. Podmínkou je, že jich nesmí být méně než deset. Čím více, tím lépe. Vyjmenujte klidně i ty, které jsou směšné, absurdní a nereálné, vyhněte se však znevažování. Po chvilce si uvědomíte, že se cítíte o moc lépe a věci máte pevně ve svých rukou. Do druhého dne si budete jistí tím, jak dál. A nezapomeňte lípě poděkovat!

Foto: iStock

Peníze lehce padají do peněženky, ve které je lístek z máty. Abyste zesílili účinek, doporučuji si na své zahrádce vypěstovat svou vlastní bylinku.

Rostlinou silně spojovanou s pronikavým úspěchem je slunečnice. Vysaďte slunečnici na své zahrádce, utrhněte a vysušte pár okvětních lístků a noste je u sebe.

Pomůže vám škapulíř

A pokud nechcete po kapsách nosit snítky a plátky rostlinek, vytvořte si vlastní škapulíř. Netušíte co to je? Naše babičky by vám vysvětlily, že je to plátěný sáček na zavěšení na krk či jinam, který byl právě určen k naplnění kouzelným „bejlím“ přesně podle toho, nač jej bylo jejímu majiteli potřeba. A čím škapulíř máte naplnit? Neomylně vám napoví vaše intuice. Plátěný sáček pak můžete nosit v kabelce, kapse, na krku, ale zafunguje, i když ho budete mít polštářem.

Autorka: Helen Stanku

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.