Kouzlo peněz: Které bankovky přitahují hojnost ve vaší peněžence?

Už jste někdy slyšeli o bankovkách, které přitahují hojnost? Pozorně sledujte sériová čísla bankovek, které vám šustí v rukách. Energie některých z nich vám mohou citelně přitáhnout ještě více hotovosti.

Na co se vyplatí vypěstovat „čich“?

K volání štěstěny se nejlépe hodí bankovky nové, které ještě voní. Není důležité, jakou hodnotu bankovka má, ale jaké má sériové číslo.

Šťastné bankovky jsou: ty které mají hodně čísel 8 a 9.

Čím více těchto číslic sériové číslo bankovky obsahuje, tím větší silou přitahují. Číslo osm bude lepší pro ženy, číslo 9 pro muže. Zároveň číslo 8 označuje blahobyt teď a číslo 9 blahobyt v budoucnu.

Nejlepší kombinace jsou: 888999, 999888, 998888

Číslice, které mají vzrůstající charakter, zajišťují úspěch (třeba 5 7 8 9). Vyvarujte se čísel, která se zmenšují, například 9 8 7 6 a podobně. Vyhýbejte se i těm, která mají vedle sebe dvě osmičky a devítky na začátku.

Bankovka, která má několik šestek vedle sebe, bude šťastná. Šťastné budou i ty, které obsahují několik stejných čísel vedle sebe, ideálně trojky, čtyřky, či ty, jež mají málo nul. Pokud možno hlavně na začátku, nikoli ale na konci.

Číslo 4 příliš luxusu nepřináší. Výjimku tvoří řada několika čtyřek vedle sebe.

Naopak pomáhají řady čísel, které stejně začínají i končí – například 9 8 7 6 7 8 9. V takovém případě se totiž nic nezmenšuje.

Všímejte si čísel

Viditelné datum vašeho narození na bankovce z ní dělá váš osobní talisman, přinášející hojnost. Tady nevadí ani nuly nebo čtyřky. Písmena, která jsou počáteční vašeho jména, mohou být také šťastná.

Když už se musíte své oblíbené, nebo, chcete-li, šťastné bankovky vzdát a zaplatit jí, netruchlete. A hlavně žádnou paniku. Můžete bankovku napřed vložit na svůj bankovní účet nebo kreditní kartu, aby její energie posílila vaše konto. Můžete také bankovkou zaplatit v místě, které máte rádi. Třeba v oblíbeném obchůdku či restauraci. Na takové místo bankovka přinese energii úspěchu. Vy pak neztrácejte čas a začněte lovit další super bankovku.

Co s nimi?

Šťastné bankovky můžete nosit v peněžence, nejlépe připnuté červenou kancelářskou sponkou. Bankovku je lepší nepřekládat, zejména pokud je nová.

Oblíbenou ceninu můžete schovat také v domě, nejlepší bude spíše v levé části bydlení tak, aby směřovala od dveří dovnitř.

K šťastné bankovce se hodí barvy zlatá, červená i fialová. Něco těchto barev (malý předmět) vložte do své pokladničky, přisypte pár semínek kopru a spokojeně ji nechte dělat svou práci – tedy vábit své sestřičky bankovky.

Autor: Helen Stanku, astrokoučka, vědma a kartářka


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.