Kouzlo peněz: Které bankovky přitahují hojnost ve vaší peněžence?

Už jste někdy slyšeli o bankovkách, které přitahují hojnost? Pozorně sledujte sériová čísla bankovek, které vám šustí v rukách. Energie některých z nich vám mohou citelně přitáhnout ještě více hotovosti.

Na co se vyplatí vypěstovat „čich“?

K volání štěstěny se nejlépe hodí bankovky nové, které ještě voní. Není důležité, jakou hodnotu bankovka má, ale jaké má sériové číslo.

Šťastné bankovky jsou: ty které mají hodně čísel 8 a 9.

Čím více těchto číslic sériové číslo bankovky obsahuje, tím větší silou přitahují. Číslo osm bude lepší pro ženy, číslo 9 pro muže. Zároveň číslo 8 označuje blahobyt teď a číslo 9 blahobyt v budoucnu.

Nejlepší kombinace jsou: 888999, 999888, 998888

Číslice, které mají vzrůstající charakter, zajišťují úspěch (třeba 5 7 8 9). Vyvarujte se čísel, která se zmenšují, například 9 8 7 6 a podobně. Vyhýbejte se i těm, která mají vedle sebe dvě osmičky a devítky na začátku.

Bankovka, která má několik šestek vedle sebe, bude šťastná. Šťastné budou i ty, které obsahují několik stejných čísel vedle sebe, ideálně trojky, čtyřky, či ty, jež mají málo nul. Pokud možno hlavně na začátku, nikoli ale na konci.

Číslo 4 příliš luxusu nepřináší. Výjimku tvoří řada několika čtyřek vedle sebe.

Naopak pomáhají řady čísel, které stejně začínají i končí – například 9 8 7 6 7 8 9. V takovém případě se totiž nic nezmenšuje.

Všímejte si čísel

Viditelné datum vašeho narození na bankovce z ní dělá váš osobní talisman, přinášející hojnost. Tady nevadí ani nuly nebo čtyřky. Písmena, která jsou počáteční vašeho jména, mohou být také šťastná.

Když už se musíte své oblíbené, nebo, chcete-li, šťastné bankovky vzdát a zaplatit jí, netruchlete. A hlavně žádnou paniku. Můžete bankovku napřed vložit na svůj bankovní účet nebo kreditní kartu, aby její energie posílila vaše konto. Můžete také bankovkou zaplatit v místě, které máte rádi. Třeba v oblíbeném obchůdku či restauraci. Na takové místo bankovka přinese energii úspěchu. Vy pak neztrácejte čas a začněte lovit další super bankovku.

Co s nimi?

Šťastné bankovky můžete nosit v peněžence, nejlépe připnuté červenou kancelářskou sponkou. Bankovku je lepší nepřekládat, zejména pokud je nová.

Oblíbenou ceninu můžete schovat také v domě, nejlepší bude spíše v levé části bydlení tak, aby směřovala od dveří dovnitř.

K šťastné bankovce se hodí barvy zlatá, červená i fialová. Něco těchto barev (malý předmět) vložte do své pokladničky, přisypte pár semínek kopru a spokojeně ji nechte dělat svou práci – tedy vábit své sestřičky bankovky.

Autor: Helen Stanku, astrokoučka, vědma a kartářka

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.