Grand hotel a jeho sexy dvojici můžete sledovat online

Španělský seriál Grand hotel můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55. Příběh o Juliovi, který se rozhodne zjistit, kam jeho sestra zmizela, a během toho potká svou životní lásku, můžete sledovat i online.

Seriál Grand hotel sledujte každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Julio se seznamuje s půvabnou Alicií Alarcón (Amaia Salamanca), která je jednou z dcer bohaté majitelky Grand hotelu doni Teresy (Adriana Ozores), kde pracovala jeho sestra Cristina. Traduje se, že ji vyhodili, ale bohatá dědička moc dobře ví, že ne. Cristina je nezvěstná.

Ani Alicia nemá lehký život. Nechce se smířit s tím, že ji nutí provdat se za vlivného hotelového manažera Diega Murquía (Pedro Alonso) a zároveň tuší, že v hotelu se děje něco nekalého. Grand hotel skrývá mnoho tajemství, které se Julio a Alicia rozhodnou odhalit.

VÍCE SE O SERIÁLU GRAND HOTEL DOZVÍTE TADY:

SLEDUJTE SERIÁL ONLINE

Podívejte se na ukázku, jak to mezi dvojicí jiskří:

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE? PODÍVEJTE SE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.