Grand hotel a jeho sexy dvojici můžete sledovat online

Španělský seriál Grand hotel můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55. Příběh o Juliovi, který se rozhodne zjistit, kam jeho sestra zmizela, a během toho potká svou životní lásku, můžete sledovat i online.

Seriál Grand hotel sledujte každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Julio se seznamuje s půvabnou Alicií Alarcón (Amaia Salamanca), která je jednou z dcer bohaté majitelky Grand hotelu doni Teresy (Adriana Ozores), kde pracovala jeho sestra Cristina. Traduje se, že ji vyhodili, ale bohatá dědička moc dobře ví, že ne. Cristina je nezvěstná.

Ani Alicia nemá lehký život. Nechce se smířit s tím, že ji nutí provdat se za vlivného hotelového manažera Diega Murquía (Pedro Alonso) a zároveň tuší, že v hotelu se děje něco nekalého. Grand hotel skrývá mnoho tajemství, které se Julio a Alicia rozhodnou odhalit.

VÍCE SE O SERIÁLU GRAND HOTEL DOZVÍTE TADY:

SLEDUJTE SERIÁL ONLINE

Podívejte se na ukázku, jak to mezi dvojicí jiskří:

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE? PODÍVEJTE SE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.