Grand hotel: Podívejte se na exkluzivní vyznání lásky Julia

Sledujte Grand hotel na Prima LOVE každý den ve 21.55. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu. Láska a vášeň by se daly krájet.

Julio je společně s Aliciou v pořádné šlamastice, jejich poměr byl prozrazen a manžel Alicie hledá po celém Grand hotelu svou manželku. Ta se samozřejmě společně s Juliem nalézá v pokoji.

Naštěstí kroky manžela uslyší a schovají se ve skříní, kde se Julio neudrží a vyzná Alicii lásku. Ta o tom zpočátku nechce ani slyšet. Jenže city k nespoutanému Juliovi nedokáže udržet na uzdě stejně jako on.

GRAND HOTEL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Podívejte se na exkluzivní scénu ze španělského seriálu Grand hotel:

O čem seriál Grand hotel je?

Píše se rok 1905. Mladá dívka pracuje v úspěšném hotelu a po měsíci je jmenována vrchní komornou. Když od ní bratr přestane dostávat dopisy, vydá se za ní. V hotelu se dozví, že byla propuštěna, odmítá tomu však věřit. Začne se vydávat za nového číšníka a je rozhodnut přijít na to, co se sestře stalo...

Sledujte Grand hotel každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.