Grand hotel: Podívejte se na exkluzivní vyznání lásky Julia

Sledujte Grand hotel na Prima LOVE každý den ve 21.55. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu. Láska a vášeň by se daly krájet.

Julio je společně s Aliciou v pořádné šlamastice, jejich poměr byl prozrazen a manžel Alicie hledá po celém Grand hotelu svou manželku. Ta se samozřejmě společně s Juliem nalézá v pokoji.

Naštěstí kroky manžela uslyší a schovají se ve skříní, kde se Julio neudrží a vyzná Alicii lásku. Ta o tom zpočátku nechce ani slyšet. Jenže city k nespoutanému Juliovi nedokáže udržet na uzdě stejně jako on.

GRAND HOTEL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Podívejte se na exkluzivní scénu ze španělského seriálu Grand hotel:

O čem seriál Grand hotel je?

Píše se rok 1905. Mladá dívka pracuje v úspěšném hotelu a po měsíci je jmenována vrchní komornou. Když od ní bratr přestane dostávat dopisy, vydá se za ní. V hotelu se dozví, že byla propuštěna, odmítá tomu však věřit. Začne se vydávat za nového číšníka a je rozhodnut přijít na to, co se sestře stalo...

Sledujte Grand hotel každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.