Herečka z Grand hotelu vydělává za jeden díl okolo 30 000 eur!

Amaia Salamanco platí ve Španělsku za jednu z nejobsazovanějších a nejdražších hereček. Je jí teprve dvaatřicet let, ale vydělává více než několik obyčejných španělských rodin dohromady. Aby toho nebylo málo, za manžela má milionáře. Co o představitelce Alície nevíte?

Španělská herečka a modelka Amaia Salamanca se narodila 28. března 1986 v Madridu. Zahrála si v seriálech Grand hotel a Velvet. A ve svých dvaatřiceti letech toho stihla opravdu dost.

Herečku čeští diváci zaregistrovali díky seriálu Grand hotel, kde hraje bohatou dívku Alicii, která je dědičkou slavného hotelu, a její život je tak předem nalinkovaný dost jednoznačně. V Grand hotelu potkává mladého a nebojácného Julia. Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství.

GRAND HOTEL SLEDUJTE ONLINE

Sláva, peníze a mateřství

Amaia Salamanca je ve svých třiceti snad na nejvyšší pracovní pozici, kterou může jako herečka mít. A kromě povedené herecké kariéry je i oblíbenou komerční osobností, která je často vyhledávaná jako tvář značek.

Amaia Salamanca se během posledních let stala tváří firem jako je Revlon, Oral B nebo Women´s secret. Není divu, jelikož má jako bývalá modelka k této práci blízko. Reklamy jí také zaručují opravdu bohatý finanční příjem. Na těch ale rozhodně není závislá, jelikož její denní sazba za natáčecí den vyčnívá nad většinu jejich hereckých kolegů. Salamanca si za jednu natočenou epizodu seriálu Grand hotel vydělá okolo 30 000 eur, takže za jednu sérii je to více jak 400 000 eur. Na matku tří dětí je to opravdu slušný obnos peněz, který herečka dokáže přinést domů.

Doma ale nic takového nepotřebuje. Její manžel, Rosauro Baro, je velice úspěšným španělským podnikatelem. Hereččiným mužem je od roku 2010 a vlastní významnou obchodní holdingovou společnost. Nedávno také jako spolumajitel odprodal své členství v jiné firmě a přišel si na neuvěřitelných 158 milionů eur. Manželská dvojice si tak dopřává luxusní dovolené, ale investují i do nemovitostí, jako jsou vily v Madridu, v Marbelle a dalších exotických lokacích.

Dokonce to vypadá, že manželé s tímto pracovním tempem dokážou sjednotit svůj osobní život. Daří se jim výborně. Amaia Salamanca je matkou třech dětí – nejstarší Olivii je pět let, Nachovi jsou čtyři roky a nejmladšímu je pouhý jeden rok. Osobní život se svými fanoušky na sociálních sítích ale nesdílejí.

Sledujte Grand hotel na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.