Jak vypadá herec z Grand hotelu v reálu? Nepoznali byste ho!

Každý den na Prima LOVE můžete vidět španělský historický seriál Grand hotel. V seriálu můžete sledovat romantický příběh milostné dvojice Julia a Alicii na pozadí detektivního případu. Jak vypadá představitel Julia, když na sobě nemá sto let starý kostým?

Píše se rok 1906 a Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství. Začíná drama o lásce, žárlivosti, zradě i vraždě!

Mladík prostého původu Julio Olmedo (Yon González) přijíždí do luxusního Grand hotelu zasazeného do prostředí idylického venkova. Zavedlo ho sem pátrání po ztracené sestře, která byla těsně před zmizením povýšena. Julio se dozvídá, že jeho sestru vyhodili, protože kradla. Ale vůbec tomu nevěří. Má podezření, že se v hotelu něco stalo, jeho sestra byla u toho a historka má zakrýt pravdu...

SERIÁL GRAND HOTEL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Nespoutaný drsňák z Grand hotelu

Právě Yon González je herec, který v roce 2011 ztvárnil charakter nespoutaného Julia, jenž je rozhodnutý zjistit pravdu. Španělskému herci bude v květnu třiatřicet a kromě seriálů ho můžete vídat i ve španělských filmech, jako je například Vztek a Torrente 4: Smrtící krize. Jeho celé rodné jméno je Yon González Luna a s tímto snovým přijmením rozhodně není těžké uhodnout, že Yon patří mezi muže, kteří milují divoký život a umělci se stávají každou minutu jejich prožitého života.

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE?

Yon González je muž, který kombinuje look drsného muže se snílkem. Jen se na něj podívejte.

González si nechal narůst vousy a vypadá v nich mužně.

Delší vlasy a vousy herci sluší.

Sledujte na Prima LOVE španělský seriál Grand hotel každý den.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.