Poslední vášnivý polibek? Podívejte se na extra video z Grand hotelu

Grand hotel pokračuje druhou řadou. Julio s Alicií se už možná nikdy neuvidí. Podívejte se na exkluzivní ukázku. Grand hotel můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Druhá řada seriálu Grand hotel začíná být pro zamilované Julia a Aliciu psychicky velice náročná. Grand hotel začíná být podivným místem, kde se dějí vraždy, které se musí vyřešit.

Julia zavedla do Grand hotelu smrt jeho vlastní sestry, jež pracovala v hotelu. Zaměstnanci hotelu tvrdí, že byla vyhozena kvůli krádeži. To, ale na Cristinu nesedí a záhy to potvrdí i dcera majitele hotelu, Alicia.

SERIÁL GRAND HOTEL SLEDUJTE ONLINE

Julio a Alicia se do sebe zamilují a začnou vyšetřovat podivný případ Cristinina zmizení, v neposlední řadě se ale v Grand hotelu začínají dít podivné věci a vražd přibývá.

Julio se s Aliciou loučí. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Grand hotel každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.