Poslední vášnivý polibek? Podívejte se na extra video z Grand hotelu

Grand hotel pokračuje druhou řadou. Julio s Alicií se už možná nikdy neuvidí. Podívejte se na exkluzivní ukázku. Grand hotel můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Druhá řada seriálu Grand hotel začíná být pro zamilované Julia a Aliciu psychicky velice náročná. Grand hotel začíná být podivným místem, kde se dějí vraždy, které se musí vyřešit.

Julia zavedla do Grand hotelu smrt jeho vlastní sestry, jež pracovala v hotelu. Zaměstnanci hotelu tvrdí, že byla vyhozena kvůli krádeži. To, ale na Cristinu nesedí a záhy to potvrdí i dcera majitele hotelu, Alicia.

SERIÁL GRAND HOTEL SLEDUJTE ONLINE

Julio a Alicia se do sebe zamilují a začnou vyšetřovat podivný případ Cristinina zmizení, v neposlední řadě se ale v Grand hotelu začínají dít podivné věci a vražd přibývá.

Julio se s Aliciou loučí. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Grand hotel každý den na Prima LOVE ve 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.