Poznejte milence z Grand hotelu, které uvidíte tuto sobotu!

Už tuto sobotu uvidíte premiéru španělského seriálu s názvem Grand hotel. Grand hotel ve Španělsku skrývá mnoho tajemství, kromě toho uvidíte lásku, která hory přináší. Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Seriál Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55.

Mladík Julio se rozhodne zjistit, proč je jeho sestra nezvěstná. Ta pracovala v jednom z nejvýznamnějších hotelů ve Španělsku. Momentálně je nezvěstná. V Grand hotelu se dozvídá, že Cristina byla vyhozená.

Julio má podezření, že se v hotelu něco stalo, jeho sestra byla u toho a tato historka má zakrýt pravdu. Proto se nechá zaměstnat jako číšník. Seznamuje se s půvabnou Alicií Alarcón (Amaia Salamanca), která je jednou z dcer bohaté majitelky hotelu doni Teresy (Adriana Ozores). Alicia se nechce smířit s tím, že ji nutí provdat se za vlivného hotelového manažera Diega Murquía (Pedro Alonso).

Julio hraje bohatého hosta během zásnub, aby se o své sestře dozvěděl něco víc. Nepočítá s tím, že potká tak krásnou Alicii, která si na jeho sestru pamatuje. Během jejich rozhovoru ale přeskočí pověstná jiskra.

VÍCE SE O SERIÁLU GRAND HOTEL DOZVÍTE TADY:

SLEDUJTE SERIÁL ONLINE

Podívejte se na video:

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE? PODÍVEJTE SE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.