Hororový filmový maraton na iPrima.cz. Děste se online nejen na Halloween!

Co si magickou halloweenskou noc zpříjemnit hororovým maratonem? Přesně jak slibují přívrženci Řádu řezné rány v hororové legendě Hellraiser: „Máme toho tolik, co vám chceme ukázat.“ Podívejte se v archivu iPrima.cz a ve Videopůjčovně:

V archivu iPrima.cz nyní najdete desítky nejrůznějších hororů včetně legendárních lahůdek, nebo jejich pokračování. Všechny si je s veškerou hrůzou můžete ihned přehrát online! Vybírejte ze široké nabídky a bojte se:

Top 5 hororů podle redakce iPrima.cz

V redakci jsme z bohaté nabídky našeho hororového archivu iPrima.cz vybrali pětici filmů, které nezklamou.

Hellraiser

Legendární masochistický pekelník s hřebíky v lebce přichází!

Larry Cotton se stěhuje se svou manželkou Julií do starého rodinného domu. Půdu podle všeho nějaký čas obýval Larryho nezvěstný bratr Frank. Julia kdysi Larryho s Frankem podvedla, dal jí něco, co se svým možná až moc slušným manželem nikdy nepoznala. Nikdo netuší, že se Frank spojil s peklem a vrátit zpět ho může krev dopadající na podlahu prázdné půdy.

Proroctví z temnot

Po tragické smrti milované manželky Mary (Deborah Messing) novinář z Washington Post John Klein (Richard Gere) nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné zjevení. A vybavuje si její poslední slova: "Tys to neviděl?" Za čas zabloudí do malé vesnice Point Pleasant, kde se setkává s mladou seržantkou Connie Parkerovou (Laura Linney), která mu prozradí, že celý kraj je vzhůru nohama následkem nedávných podivných úkazů. Brzy si uvědomí, že neobyčejné jevy by mohly souviset nejen vzájemně, ale také s podivnými kresbami, které Mary horečně namalovala několik hodin před smrtí. Ale jaká je přesně ta souvislost? Úkazy odporují jednoduchému vysvětlení a jsou čím dál tím víc znepokojivější, jako by předvídaly katastrofy. Film je natočen podle knihy Johna A. Keela "The Mothman Prophecies", která vznikla na základě skutečné události.

Slimáci

V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizkým zlem.

Amityville: Probuzení

Zlo se po čtyřiceti letech opět probouzí! Bella, její dvojče James a malá sestra Juliet se se svou matkou přestěhují do nového domu. Hlavním důvodem je, že potřebují ušetřit peníze, aby mohli pro Jamese, který je v kómatu, zaplatit nákladnou zdravotní péči. Dům Amityville jim po všech stránkách vyhovuje. Navíc James nejen nečekaně nabyde vědomí, ale začne se zázračně uzdravovat. Radost rodiny netrvá dlouho. V domě se začnou dít i další nadpřirozené jevy. Děsivé. Bella začne matku podezřívat, že jim o jejich novém domově neřekla úplně všechno. Její tušení se brzy potvrzuje. Žijí v nechvalně známém domě Amityville, o kterém se už několik desetiletí vyprávějí děsivé a krvavé historky. Nyní se potvrzuje, že to nejsou pouhé legendy. Boj o přežití v domě plném zla začíná...

Sinister 2

A máme tady další strašidelný baráček. Do tohoto opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Najde se pomoc?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.