Seriály a filmy

5. února 2014 11:34

Richard Hammond z Top Gearu: Schumacherovo kóma mu vrátilo děsivé vzpomínky

Zranění mistra světa F1 Michaela Schumachera udělalo z domácnosti moderátora oblíbeného pořadu TOP GEAR Richarda Hammonda slzavé údolí. "Moje žena Mindy to špatně nese," přiznává Richard. "Vrátily se jí vzpomínky na to, jak jsem ležel v kómatu já."

Richard Hammond upadl do kómatu po automobilové nehodě v roce 2006, kdy jen tak tak přežil náraz ve vysoké rychlosti. Pro BBC Radio 5 přiznal, že jeho i Mindy Schumacherova nehoda zasáhla. "Vyvolalo to v ní šílené vzpomínky na to, kdy seděla u mě v nemocnici. Kóma je velmi zvláštní stav. Byl jsem v bezvědomí jen několik dní, ale bylo to velmi, velmi hluboké,"

Richard Hammond v Top Gearu. Foto: archiv FTV Prima

Michael Schumacher a Richard Hammond se osobně znají, závodník byl mimo jiné hostem oblíbeného pořadu. "V srdci cítím soucit s celou rodinou a všemi Schumacherovými blízkými, protože nemůžou nic dělat. Jen doufat, že se věci otočí k lepšímu."

TIP Prima-Style: Sledujte TOP GEAR na Prima COOL každé úterý ve 20.15.

Mohlo by vás zajímat:

A takhle neparkovat!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.