Seriály a filmy

5. února 2014 11:34

Richard Hammond z Top Gearu: Schumacherovo kóma mu vrátilo děsivé vzpomínky

Zranění mistra světa F1 Michaela Schumachera udělalo z domácnosti moderátora oblíbeného pořadu TOP GEAR Richarda Hammonda slzavé údolí. "Moje žena Mindy to špatně nese," přiznává Richard. "Vrátily se jí vzpomínky na to, jak jsem ležel v kómatu já."

Richard Hammond upadl do kómatu po automobilové nehodě v roce 2006, kdy jen tak tak přežil náraz ve vysoké rychlosti. Pro BBC Radio 5 přiznal, že jeho i Mindy Schumacherova nehoda zasáhla. "Vyvolalo to v ní šílené vzpomínky na to, kdy seděla u mě v nemocnici. Kóma je velmi zvláštní stav. Byl jsem v bezvědomí jen několik dní, ale bylo to velmi, velmi hluboké,"

Richard Hammond v Top Gearu. Foto: archiv FTV Prima

Michael Schumacher a Richard Hammond se osobně znají, závodník byl mimo jiné hostem oblíbeného pořadu. "V srdci cítím soucit s celou rodinou a všemi Schumacherovými blízkými, protože nemůžou nic dělat. Jen doufat, že se věci otočí k lepšímu."

TIP Prima-Style: Sledujte TOP GEAR na Prima COOL každé úterý ve 20.15.

Podobné články

Podobné články

Mohlo by vás zajímat:

A takhle neparkovat!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.