zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Kozorohy? Prožijí rok, ve kterém mohou dosáhnout skutečného bohatství

Horoskop 2021
Autor: iStock Horoskop 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 16.01.2021
Pro znamení Kozoroha bude rok 2021 velmi zajímavým a pestrým rokem, ve kterém dokážou zúročit vše, čeho v minulosti dosáhli, co se naučili a čím prošli. Mnozí si splní dávné sny a mnozí mohou i zbohatnout.

reklama

Tento rok Kozorohům připraví největší příležitosti a výzvy v oblasti financí a také jim poskytne možnost pochopit, jakou hodnotou jsou sami sobě. Uvědomí si, že jejich houževnatost, trpělivost i pracovitost vede ke kýženému cíli. Možná v minulých letech tomu tak vždy nebylo, možná prožili i mnohé ústrky a vyložené nespravedlnosti, ale tento rok jim nabídne pozitivní obrat. Kozorozi zjistí, že všechno, co v minulosti zvládli je natolik „zocelilo“, že se hned tak něčeho nezaleknou. Vyhrnou si rukávy a pustí se s chutí do díla. Dočkají se ocenění, a to i v podobě vylepšení svého bankovního konta.

Rok 2021 bude rokem, který zejména zrozencům první dekády znamení přinese příznivé zvraty osudu. Ty jim do života vnesou radost, zábavu, novou společnost i příležitosti k novému podnikání. Mnozí Kozorozi budou kreativní, tvořiví, mohou propadnout novému koníčku nebo se jejich koníček pro ně stane i obživou. Ti, kteří se narodili ke konci znamení, mohou prožít i zásadní proměnu sebe sama a svého pohledu na svět, nicméně i tato jejich transformace povede k úspěchu v mnoha životních oblastech.

V čem se Kozorohům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

V oblasti financí. Mohou vydělat skutečně „velké peníze“. Mohou si vzít i výhodný úvěr či hypotéku nebo investovat do něčeho, co se časem ukáže jako velmi šťastný počin. Ty Kozorohy, které mine bohatství v podobě peněz, rozhodně nemine bohatství jejich duše. Co to znamená? Všichni Kozorozi bez výjimky pochopí svoji cenu na trhu práce, ve společnosti, v osobních i partnerských vztazích, pochopí svoji jedinečnost a výjimečnost.

Kde na Kozorohy číhá největší nebezpečí?

Možná v jejich vrozenému sklonu k pochybnostem a nejrůznějším strachům, které pramení z nedostatku sebedůvěry, z mylné představy, že nejsou dostatečně dobří a že ostatní jsou lepší, úspěšnější… Někteří Kozorozi tuto skepsi k sobě samým v minulých letech díky dramatickým událostem úspěšně zahnali, ale na některé tento proces ještě čeká. Nenechejte se ničím zviklat, vy přeci dokážete i nemožné.

Co mohou Kozorozi roce 2021 nejvíce vylepšit?

Kromě svého domova hlavně svoje duševní zdraví. Díky tomu, že si najdou čas na více životních radostí, zábavu, možná i na nevinné flirtování, svádění druhého pohlaví, zjistí, že svět je skvělé místo k životu a to i pro ně.

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Kozoroha

reklama

Přečtěte si také

reklama