zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Ryby? Možná velmi úspěšným

Horoskop 2021
Autor: iStock Horoskop 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 19.01.2021
Pro všechny Ryby může být rok 2021 velmi úspěšným rokem, budou muset ale přiložit ruku k dílu a přizpůsobit se mnoha změnám, které na ně tento rok nastražil.

reklama

Ne všem představitelům znamení Ryb se bude v roce 2021 dařit stejně. Zrozenci první dekády znamení mohou očekávat převratné pozitivní změny, které se mohou týkat jejich financí. Těm, kteří se narodili ve druhé a třetí dekádě, se mohou plnit jejich životní touhy, sny a přání. Dokonce oni sami se mohou proměnit, zkrásnět, mohou být i nesmírně přitažliví pro druhé pohlaví. Těm, kteří se narodili ke konci znamení, osud nadělí schopnost výměny názorů a brilantního myšlení. Donutí je se zamyslet nad svojí společenskou rolí. Možná někteří z nich zcela změní pohled na svět kolem sebe, uzavřou nová přátelství, vstoupí do nových skupinových vztahů a začnou spolupracovat na myšlenkách veřejného zájmu.

Všechny Ryby procházejí dlouhodobou duchovní transformací, obdobím, kdy pochopí, jaký je pravý smysl jejich existence na tomto světě. Navíc ničeho zásadního se nemusejí obávat, protože jejich znamením již několik let prochází jejich vládce, planeta Neptun, která jim postupně poskytuje nejen andělskou ochranu, ale vyzývá je k činům s duchovním přesahem a v zájmu celé společnosti.

V čem se bude Rybám dařit v roce 2021 nejvíce?

Obecně ve všem, v čem budou chtít. Hlavní nebeští hráči jsou ke Slunci Ryb v pozitivních aspektech, takže je jen a jen na zrozencích tohoto znamení, jakým způsobem této přízně hvězd pro sebe i své okolí využijí. Nejvíce by se jim však mělo dařit ve sféře financí a v oblasti společenských vztahů. V tomto roce Ryby také mohou zvítězit nad svým tajnými nepřáteli a uzdravit se z dlouhodobých neduhů nejasného původu. Největší úsilí by Ryby narozené hned zkraje znamení měly soustředit do období května a června, kdy nebeský blahodárce Jupiter nakoukne do jejich znamení a obdaří je zvláštní přízní.

Kde na Ryby číhá největší nebezpečí?

V jejich „vrozené“ pohodlnosti. Pokud pořádně neuchopí příležitosti, které se jim do života pohrnou, mohou prošvihnout něco, co je v budoucnosti může i dost mrzet.

Co mohou Ryby v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svůj vzhled. Mohou zcela změnit svoje image, vylepšit svoji postavu. Mnohé Ryby si tímto způsobem i výrazně vylepší své sebevědomí. Zjistí, že jsou opravdu krásné a žádané.

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Ryb

reklama

Přečtěte si také

reklama