zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Štíry? Možná nejdůležitější v jejich životě

Horoskop 2021
Autor: iStock Horoskop 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 13.01.2021
Všechny Štíry čeká velmi významný a důležitý rok, který prověří jejich odolnost a schopnost zúročit  změny, které je potkají, ve svůj prospěch. Největší výzvy se budou týkat jejich rodiny a domova.

reklama

Štíry čeká v tomto roce nejpestřejší tok dějů a událostí ze všech znamení zvěrokruhu. Prakticky všechny pomalé planety, které určují velké životní příběhy, ke Slunci Štírů zaujímají tzv. hlavní aspekty – příznivé i nepříznivé, a přesně v tomto duchu budou ovlivňovat životy Štírů. Planeta překážek a omezení Saturn v tomto roce zatopí v podobě různých protivenství především Štírům narozeným v první dekádě znamení, planeta Uran jim navíc do života vnese mnohá nečekaná překvapení a prudké zvraty osudu, které se budou týkat především partnerských vztahů. Nutno podotknout, že tyto změny zdaleka nemusí být jen nepříznivé.

Do hry vstoupí i největší dobroděj nebes, planeta štěstí Jupiter, a svým pro Štíry rozporuplným vlivem je během roku bude střídavě chlácholit, ofukovat bolístky, vzbuzovat nepřiměřené naděje anebo posílat štěstí, kdy už to čekat opravdu nebudou. Jeho nejpozitivnějšího vlivu by měli využít Štíři v období května a června, kdy Jupiter nakoukne do znamení Ryb a obdaří štěstím zejména říjnové Štíry.

Pravděpodobně nejlépe ze všech Štírů prožijí rok 2021 zrozenci poslední dekády znamení. Budou sice muset projít proměnou svého způsobu komunikace se svým okolím a blízkými, budou se muset mnoho nového naučit, budou muset být ve svém myšlení pružní a flexibilní, přizpůsobovat se požadavkům doby, ale mohou nadmíru uspět a zcela změnit svůj život. Navíc si mohou naplnit nějaké své dávné touhy nebo splnit velký sen.

V čem se bude dařit Štírům v roce 2021 nejvíce?

V osvojování si nových způsobů komunikace, v poznávání nových pracovních metod a postupů. Je také možné, že někteří ze Štírů se pustí do nějakého svého vlastního podnikání a budou v něm úspěšní. Radost mohou čekat i od svých dětí, a pokud děti ještě nemají, mohou se jich dočkat.

Kde na Štíry číhá největší nebezpečí?

Štíři by si měli dávat pozor na domácí rozepře. V rodině i v partnerských vztazích za každou cenu neprosazovat jen svoje názory a stanoviska. Vypadá to, že se stejně budou muset přizpůsobit i těm druhým, tak ať si tu cestu ke změně zbytečně neprodlužují a neznepříjemňují.

Co mohou Štíři v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svoji budoucnost. Budou-li pilní, a to oni umějí, a budou-li i přizpůsobivější, a to oni neumějí, mohou položit základy něčemu, co je bude živit po dlouhá léta. A navíc je to může sakra bavit.

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Štíra

reklama

Přečtěte si také

reklama