Jaký bude rok 2021 pro všechny Střelce? Rok, ve kterém zazáří díky své chytrosti a intuici

Střelce čeká lepší rok, než byl pro ně rok 2020. Mohou očekávat příznivé změny v oblasti komunikace, studia a osvojování si nových poznatků. Výrazně si vylepší vztahy se svými blízkými a čeká je i kousek dobrodružství.

Rok 2021 před mnohé Střelce postaví nové příležitosti, které se budou týkat způsobů komunikace a nových postupů v učení a studiu. Díky jasnému a logickému myšlení a vynikající intuici dokážou vyřešit zásadní úkoly, které jim rok 2021 připraví. Budou umět pro svoji, ale i budoucnost svých blízkých dokonale využít všech v minulosti nabytých zkušeností a poznatků. Budou mít šanci srovnat možné vleklé spory, které se s nimi táhnou z minulosti, případně se smíří se svými sourozenci nebo sousedy.

Ti, kteří se nějakým způsobem živí psaním nebo pracují v médiích, mohou prožít mocný vzestup ve svých kariérách. Možná teď je zrovna ten nejlepší čas, jak zúročit všechny své předešlé zkušenosti a napsat své životní dílo. Je tu velká příležitost, jak spojit svoje tvůrčí schopnosti s inspirací, kterou tato doba nabízí takovým způsobem, aby přinesly prospěch nejen Střelcům, ale i ostatním.

Rok je pro Střelce rozdělený na dvě poloviny, ta první je o něco příznivější a Střelci by ji měli dobře využít k realizaci svých plánů a myšlenek, ta druhá nabídne skvělý prostor pro „pohyb“ – pro cestování, pro poznávání nových míst, cest za dobrodružstvím, které Střelcům v této restriktivní době tolik chybí.

V čem se bude dařit Střelcům v roce 2021 nejvíce?

Určitě se budou moci spolehnout na svůj správný úsudek, který pramení z jejich bezchybné intuice a jasného praktického myšlení. Střelci budou zúročovat vše, čeho v minulosti dosáhli a co si osvojili. A sklidí úspěch, a to i v podobě finanční.

Kde na Střelce číhá největší nebezpečí?

V iluzích, které si mohou vytvářet o svém domově. Je možné, že některé jejich nereálné představy o ideálním domově se rozplynou a nahradí je nějaká praktičtější řešení. Toto varování se týká zejména zrozenců třetí dekády znamení. Pozor také na neuvážené investice.

Co mohou Střelci v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Své vztahy s blízkými, ať už jsou to sourozenci, nebo sousedé, a také svoje zdraví. Mnozí Střelci v tomto roce mohou začít s nějakým dlouhodobým ozdravným programem, mohou konečně zhubnout. Rozhodně mají šanci se „cítit“ o mnoho lépe, než v uplynulém roce, a to určitě není tak málo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.