Jaký bude rok 2021 pro všechny Váhy? Konečně spatří světlo na konci tunelu

Planety Jupiter a Saturn vstoupily do znamení Vodnáře a odsud začaly zásobovat přízní postupně všechny Váhy v podobě různých životních radostí a zábavy. Mnohé Váhy si tak v roce 2021 vylepší svůj společenský život, podlehnou několika nevinným flirtům a navíc si mohou významně porozumět se svými dětmi.

Rok 2020 mohl být pro mnohé Váhy dost náročným rokem, možná některé z nich ztratily své zaměstnání, možná je postihly ztráty ještě zásadnějšího významu. Dobrou zprávou je, že největší problémy mají Váhy za sebou a na vše, co se jim v minulém roce podařilo, budou moci letos úspěšně navázat. Osud už je nebude stíhat a stále znovu a znovu „vracet na značky“, aby opět něco marně začínaly a budovaly. Možná jen zrozenci třetí dekády znamení mohou prožít svízelnou situaci, která se může dotknout jejich domova, ale tato krize by již neměla mít devastující sílu minulého roku. Všechny Váhy přivítají novou životní energii, touhu tvořit, podnikat a bavit se. Mnohým z nich se to i během tohoto roku podaří. Dokonce mohou založit i nějaký svůj byznys nebo zplodit potomka.

V čem se bude dařit Vahám v roce 2021 nejvíce?

V seznamování s novými lidmi, potenciálními partnery, ze kterých se mohou vyklubat i partneři na celý život. Zadané Váhy si mohou významně vylepšit svůj partnerský vztah o netušené rozkoše fyzické lásky, některé mohou založit rodinu a zplodit dítě. Některé Váhy objeví zcela nového koníčka, kterému zcela propadnou.

Kde na Váhy číhá největší nebezpečí?

V oblasti jejich zdraví. Všechny Váhy by neměly přehlížet žádné zdravotní problémy, pro jistotu projít preventivními prohlídkami a osvojit si alespoň základy zdravého životního stylu. Je možné, že se na nich a hlavně na jejich postavách podepsala doba dlouhé karantény a ony budou muset shazovat nadbytečná kila. V tomto roce je k tomu však ideální příležitost. Diety a cvičení určitě zaberou.

Co mohou Váhy v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svůj vzhled, svoje zdraví a své vyhlídky do budoucnosti. Měly by se směle pustiti do díla, chytat se všech příležitostí, které jim tento rok nabídne a nezaleknout se těžkostí, které se na cestě za úspěchem mohou vyskytnout. Měly by si zapamatovat, že všechny překážky a protivenství tohoto roku patří do kategorii „těch překonatelných“.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.