Jaký bude rok 2021 pro všechny Vodnáře? Zcela zásadní, je to jejich rok

Všichni Vodnáři se mohou těšit na události pestrý rok, kdy jim do života vstoupí nejen velké štěstí, ale i velké příležitosti a výzvy. Díky své intuici, inovativnosti, originálnosti a jedinečnosti dokážou pohnout s myšlením a názory celé společnosti.

Již v prosinci roku 2020 do znamení Vodnáře vstoupila dvojice planet – Jupiter jako garant štěstí a Saturn coby symbol tvrdé práce a odříkání, ve kterém setrvají až na malé výjimky po celý tento rok. Tato kombinace všem Vodnářům pro rok 2021 nabízí jedinečné příležitosti, které prověří jejich schopnosti a talent. Zajistí jim možnost zazářit v mnoha oblastech života a přesvědčit své okolí, že jsou opravdu těmi vyvolenými duševními vůdci pro příštích pár let. Vodnářům však nic nespadne do klína zadarmo, musí být poctiví, čestní, pilní a přitom neústupní. Je sice skoro jisté, že planeta štěstí Jupiter jim zajistí mnoho šťastných náhod a vytáhne je z lecjaké „bryndy“, ale nad jejich počínáním bude bdít i nekompromisní Saturn, který nic neodpouští.

Také planeta revoluce Uran ke Slunci Vodnářů, kteří se narodili v první dekádě, zaujímá neblahý astrologický aspekt, kterému říkáme kvadratura. Díky jeho vlivu mohou někteří Vodnáři prožít krizové situace, které značně pozmění jejich záměry. Může je „donutit“ se například přestěhovat nebo najít pro sebe a svoji rodinu nějaké vhodnější místo k životu, může změnit i jejich status quo – mnozí Vodnáři v tomto roce vstoupí do manželství, přestože jsou obvykle těmi nejzapřisáhlejšími zastánci single života. Každopádně právě tyto revoluční změny by Vodnáři měli vítat a využít ke své spokojenosti.

V čem se bude Vodnářům dařit v roce 2021 nejvíce?

V osobním rozvoji, v nalezení neochvějného sebevědomí a jistotě, že se na sebe a svůj úsudek mohou za všech okolností spolehnout. Štěstí jim také může přát v oblasti jejich financí, zejména zrozencům třetí dekády znamení.

Kde na Vodnáře číhá největší nebezpečí?

V nedorozumění mezi nimi a jejich rodinami. Je možné, že někteří Vodnáři projdou nějakou rodinnou krizí nebo budou muset kvůli společnému rodinnému štěstí ustoupit v něčem, v čem se jim sakra nebude chtít.

Co mohou Vodnáři v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Právě rodinné vztahy. Může se jim podařit skloubit svoje zájmy se zájmy svých rodinných příslušníků. Mnozí Vodnáři mohou založit novou rodinu, zplodit potomka nebo najít svoje vysněné místo k životu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.