zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Vodnáře? Zcela zásadní, je to jejich rok

Horoskop 2021
Autor: iStock Horoskop 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 18.01.2021
Všichni Vodnáři se mohou těšit na události pestrý rok, kdy jim do života vstoupí nejen velké štěstí, ale i velké příležitosti a výzvy. Díky své intuici, inovativnosti, originálnosti a jedinečnosti dokážou pohnout s myšlením a názory celé společnosti.

reklama

Již v prosinci roku 2020 do znamení Vodnáře vstoupila dvojice planet – Jupiter jako garant štěstí a Saturn coby symbol tvrdé práce a odříkání, ve kterém setrvají až na malé výjimky po celý tento rok. Tato kombinace všem Vodnářům pro rok 2021 nabízí jedinečné příležitosti, které prověří jejich schopnosti a talent. Zajistí jim možnost zazářit v mnoha oblastech života a přesvědčit své okolí, že jsou opravdu těmi vyvolenými duševními vůdci pro příštích pár let. Vodnářům však nic nespadne do klína zadarmo, musí být poctiví, čestní, pilní a přitom neústupní. Je sice skoro jisté, že planeta štěstí Jupiter jim zajistí mnoho šťastných náhod a vytáhne je z lecjaké „bryndy“, ale nad jejich počínáním bude bdít i nekompromisní Saturn, který nic neodpouští.

Také planeta revoluce Uran ke Slunci Vodnářů, kteří se narodili v první dekádě, zaujímá neblahý astrologický aspekt, kterému říkáme kvadratura. Díky jeho vlivu mohou někteří Vodnáři prožít krizové situace, které značně pozmění jejich záměry. Může je „donutit“ se například přestěhovat nebo najít pro sebe a svoji rodinu nějaké vhodnější místo k životu, může změnit i jejich status quo – mnozí Vodnáři v tomto roce vstoupí do manželství, přestože jsou obvykle těmi nejzapřisáhlejšími zastánci single života. Každopádně právě tyto revoluční změny by Vodnáři měli vítat a využít ke své spokojenosti.

V čem se bude Vodnářům dařit v roce 2021 nejvíce?

V osobním rozvoji, v nalezení neochvějného sebevědomí a jistotě, že se na sebe a svůj úsudek mohou za všech okolností spolehnout. Štěstí jim také může přát v oblasti jejich financí, zejména zrozencům třetí dekády znamení.

Kde na Vodnáře číhá největší nebezpečí?

V nedorozumění mezi nimi a jejich rodinami. Je možné, že někteří Vodnáři projdou nějakou rodinnou krizí nebo budou muset kvůli společnému rodinnému štěstí ustoupit v něčem, v čem se jim sakra nebude chtít.

Co mohou Vodnáři v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Právě rodinné vztahy. Může se jim podařit skloubit svoje zájmy se zájmy svých rodinných příslušníků. Mnozí Vodnáři mohou založit novou rodinu, zplodit potomka nebo najít svoje vysněné místo k životu.

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Vodnáře

reklama

Přečtěte si také

reklama