Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. říjen

Nový měsíc začíná novoluním – novým měsícem. Energie znamení Vah vyžaduje rovnováhu, proto se vyhněme všem konfrontacím s druhými lidmi. Připravíme si rituál: osobní prostor vyčistíme kadidlem, barvou je tmavě zelená, živlem Vzduch.

Luna ve Vahách – Novoluní 5:46 hod.

symbol Lampa, Roh hojnosti

Zapálíme zelenou svíčku a harmonizujeme své myšlenky, modlitby směřují k porozumění, lásce a spolupráci v rodině, i v práci s kolegy. Prosíme o inspiraci a kreativní nápady k uskutečnění změn v našem životě.

Symbol Lampa

Novoluní je novým začátkem, měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě.

Symbol Roh hojnosti

Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním potravy. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Vybereme pastelově zelenou a modrou. Může se nám líbit zelený achát nebo jaspis obrázkový.

Z vůní vybereme tonku nebo pačuli.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.