Horoskopy

12. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. listopad

Nerozptylujeme se informacemi, jež nám neslouží a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Snažíme se být s harmonickými a pozitivními lidmi. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale uvědomujeme si, že naše budoucnost je v našich rukách…

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Jeřáb

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali, máme elán a pustíme se do důležitých úkolů.

Ráno se protáhneme a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu raději vynecháme. Pro ty, které bolí klouby je dobrou radou aplikace kostivalového krému nebo gelu na namáhaná místa.

[[nid:5466643]]

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně, a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory. Můžeme si uvařit polévky, nebo dušenou zeleninu, rizoto atd.

Pozor, nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Elegantní kombinací je modrá – indigo a bílá.

Vybereme šperk s lapisem nebo celestínem. Bude nám vonět borovice nebo šafrán.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.