Horoskopy

13. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. listopad

Dnes máme silné napojení na božský Zdroj. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dávat pozor na to, co si přejeme; naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Žezlo

Znamení Kozoroha musí dbát na duševní hygienu a snahu o pozitivní pohled na svět. Negativní myšlenky se dokáží zhmotnit v podobě fyzických potíží. Toto znamení trápí kožní potíže a bolesti kloubů, kolen a revmatismus. Pomáhají masti a čaje z kopřivy, kostivalu, lípy. Ve dnech Kozoroha se doporučuje depilace a nový sestřih vlasů.

[[nid:5466643]]

Skvělým a zdravým jídlem jsou bramborové placky dle receptu našich babiček. Můžeme také vyzkoušet zapečenou brokolici, nebo chřest se sýrem, čočku s vajíčkem, nebo hovězí plátky na kari. Pijeme citronádu a teplý meduňkový čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Zkombinujeme veselou žlutou a zelenou. Ozdobíme se šperkem s citrínem nebo malachitem.

Svůj osobní prostor provoníme meduňkou nebo mátou.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.