Horoskopy

19. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. listopad

Dnešek je velmi vhodný ke vzdělávání, akční znamení Berana podporuje získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Snažíme se konzumovat potraviny, které podporují činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Kolo

Tyto dny přináší spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beran má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku, ájurvédská olejová masáž. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch - vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak - nevysedáváme dlouho u obrazovky počítače a umělého osvětlení.

[[nid:5466643]]

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme netučné ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Vhodný je také odlehčující den, kdy pijeme ovocné či zeleninové šťávy, nebo bylinkové a detoxikační čaje, teplou vodu s citrónem.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Vybereme oranžovou nebo žlutou.

Může se nám líbit almandin nebo zlatý topaz.

Vybereme růži nebo meduňky.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.