Horoskopy

10. prosince 2018 00:15

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 10. prosinec

Je počátek pracovního týdne a také vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli k příjmu informací - energie přejí získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody,  oživujeme tradice, spojení s naší rodinou, čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Strom života

Dík vlivu Luny v Kozorohu si dokážeme povinnosti a práci dobře zorganizovat a také dokončit.

Je doba předvánoční, a právě nyní je ten správný čas udělat si čas na sebe a údržbu našeho těla, které si to určitě zaslouží. Uděláme si volno od všech starostí a pečujeme o sebe v klidu domova, nebo se svěříme kosmetickému studiu. Dopřejeme své pleti odborné ošetření - čištění, peeling, masky, které naší pleti zvlášť v zimním období prospějí.

[[nid:5466643]]

Ve dnech Luny v Kozorohu je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Do stravy přidáváme kloubní výživu, a také vápník s hořčíkem, pro sílu našich kostí a odolnější nervovou soustavu. Našemu tělu prospějí polévky z červené řepy, brambor, česnečka nebo cibulačka, a kořenová zelenina na všechny způsoby. Vyhneme se mastným a tučným jídlům.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen

Vybereme šedou a růžovou. Ozdobíme se šperkem s hematiitem nebo růžovým opálem.

Bude nám vonět vanilka nebo bergamot.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky Strom života

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.