Horoskopy

5. prosince 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 5. prosinec

Je příznivý den, dnes se nám bude dařit, ve spojení se znamením Štíra přináší naše intuice informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Dařit se nám bude i v materiální oblasti, smlouvy a obchody dnes uzavřené přinesou v budoucnosti zisk.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Karma

V době Luny ve Štíru věnujeme pozornost intimní hygieně. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Procházka nebo i koupel nám pomůže aktivovat energii. Večer se věnujeme příjemných aktivitám „ve dvou.“

[[nid:5466643]]

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku nebo francouzskou cibulačku se sýrem. Salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť chili papriček. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku.

Zvolíme kombinaci černá a bílá. Vhodný je černý turmalín nebo girasol.

Krásnou vůní je ylang-ylang nebo mimóza.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.