Horoskopy

8. prosince 2018 10:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. prosinec

Dnes bychom měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům, neshody mohou propuknout i doma, v kruhu rodiny. Nezačínáme nic nového, raději počkáme na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Levhart

Vibrace těchto dnů je stabilní, snažíme se vše dokončit, překonat své hranice. Soustředíme se na posun a úspěch v oblasti, která nás zajímá.

Po probuzení si dáme ranní sprchu, celé tělo masírujeme lufou, pěkně se prokrví. Pozornost věnujeme manikúře i pedikúře, nezapomeneme ani na paty, čas si uděláme i na odstranění nadbytečných chloupků depalací.

[[nid:5466643]]

K snídani si připravíme domácí tvarohovou pomazánku s pažitkou, nebo paprikou. Na oběd si zajdeme do restaurace. K večeři si dáme lehčí jídlo, polévku nebo salát. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nám neuškodí…

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen

Zkombinujeme bílou a šedočernou. Může se nám líbit obláčkový obsidián nebo girasol.

Z vůní vybereme jasmín nebo cedr.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.