Horoskop na dnešní den dle Luny pro 16. srpen

Nerozptylujeme se informacemi, které jsou pro nás nicotné a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Vyhledáváme společnost harmonických a pozitivních lidí, studujeme, učíme se, důležité je pro nás uvědomění,  že  budoucnost je v našich rukou.

Luna ve Vahách – přibývá

symbol Jeřáb

Váhy mají v astromedicíně „na starosti“ ledviny a boky, proto všechno pozitivní, co pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Večer si v klidu připravíme relaxační lázeň s bylinkami, např. s heřmánkem, zabalíme se do deky a pustíme si romantické filmy.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V SRPNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny a také speciální čajové směsi na podporu práce ledvin. Volíme obezřetně tuky, na kterých vaříme, nejlepší je za studena lisovaný olivový olej nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Z barevného spektra zkombinujeme modrou s růžovou. Může se nám líbit gem silica nebo růžový korál.

Své tělo zahalíme do vůně ambry nebo moschusu.

Sdílejte článek
Štítky ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.