Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. srpen

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Dnes je den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Tento den však nepřeje jen léčení, ale i rozjímání, studiu a přijímání informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Fénix

Dbáme na dobré vylučování, pozornost také věnujeme očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací teplé koupele. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky, můžeme ji plně užít. Pěstíme pokožku celého těla i vlasy, dopřejeme si kvalitní, značkové produkty.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V SRPNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Je volný den, nikam nespěcháme, uděláme si čas na oběd a jídlo si plně vychutnáme. Každé sousto pečlivě rozkoušeme a rozmělníme. Dopřejeme si také malý dezert, např. tvarohový nebo ovocný dortík, zmrzlinový sorbert nebo ledovou kávu.

Může se nám líbit šedá nebo černá. Zajímavým kamenem je obsidián vločkový nebo onyx.

Z vůní vybereme pachuli nebo ylang-ylang.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.