Horoskop na dnešní den dle Luny pro 07. srpen

Je čas na zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Důležité je hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme psychiku pomocí hudby, nebo koupele při svíčkách.

Luna v Blížencích - ubývá

symbol Žába

Jsme pod vlivem mnoha podnětů, měli bychom se více soustředit na vše, co děláme.

Ráno nastartujeme tělo vydatnou snídaní - snažíme se jíst v klidu. Protáhneme celé tělo, hlavně páteř a končetiny. Nezapomeneme ani na paže, opisujeme jimi malé kruhy, procvičíme i zápěstí. Prospěje nám pohyb, během dne si uděláme čas na procházku, místo výtahu, použijeme schody atd.

Luna v Blížencích nás nutí spěchat, ale to by nemělo platit pro naše jídlo. Během dne si uděláme čas na oběd i večeři v kruhu kolegů a přátel Živnou kvalitou těchto dnů je tuk, který tělo při ubývající Luně lépe vstřebává a neukládá. Můžeme si dopřát kousek „masitější“ pokrmy, tučné ryby nebo kachnu, kterou zapijeme dobrým mokem.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Barvy pro dnešek je světle zelená a modrá. Vybereme fluorit nebo larimar.

Svůj osobní prostor provoníme cedrem nebo mátou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.